Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oktatóm előre közölte,...

Az oktatóm előre közölte, hogy nekem 60 órát kell vezetnem, ez normális?

Figyelt kérdés
Megmutatta, hogy akik korábban nála vezettek, mind 60 órát vezettek, és ne is számítsak arra, hogy nekem 30 óra alatt menni fog, csak 60 óra alatt. Kicsit sántít a dolog. Értem, nem akarja, hogy megbukjak... de akkor is 60 óra vezetést irreálisan soknak gondolok. Ráadásul részletben elég kifizetni az oktatást, de ő többször is elmondta, hogy jobb lenne egyben kifizetnem, ami a másik megdöbbenést okozta. Természetesen csak az első részletet fizettem ki.
2019. márc. 25. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő mondja meg, hogy mikor mehetsz vizsgázni, csak javaslatot tehet plusz órák elvégzésére. Ha te 30 óra után vizsgázni szeretnél, akkor megbeszéltek egy időpontot és kész.
2019. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Pénzlehúzás, de ebből jól kijönni nem tudsz nála.
2019. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De a 30 óra kötelező
2019. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt azelőtt mondja, hogy a tanuló egyáltalán beleült volna a kocsiba, azt ott kell hagyni. Kár volt bármit is fizetned.
2019. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kaptam számlát, és elvileg az iskolának vissza kellene adni az árát, ha váltok.
2019. márc. 25. 15:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válts!
2019. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már vezettél le órát azt a pénzt tuti nem kapod vissza. Max a fentmaradót amit még nem használtál fel. Mindenképp válts iskolát. Ha te erőlködsz majd hogy 30 óra után vizsgázni akarsz akkor tuti mondja majd az oktató a vizsgabiztosnak hogy ezt ne engedd át. Ha levezeted a 60 órát akkor is még bukdácsolhatsz. Aztán akkor már nagyon drága lesz
2019. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30 óra tény hogy kevés, de 60 meg bődületes lehúzás, válts iskolát.
2019. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg vezess, gyakorolj, ne a pénzzel foglalkozz egyenlőre.

Néhány óra után úgyis kiderül, hogy érdemes-e továbbra is egy autóban ülnötök, vagy inkább váltanál...

Nagyobb városokban nem is biztos, hogy sok az a beigért 60 óra gyakorlás, lehet ugyan vizsgázni 30 órával saját kérésre, de csak akkor van értelme, ha van realitása, hogy sikerül is... ez meg kb 20 óra levezetése után körvonalazódik.

2019. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
El se kezdj ezzel az emberrel vezetni, azonnal válts...
2019. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!