Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Opel Vectra C?

Első autónak Opel Vectra C?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18éves vagyok nem rég lett meg a jogosítványom. Sajnos a szüleim elváltak így nincs autó a háznál , ezért olyan autóra lenne szükségem ami hosszabb utakra is vállalható egy 3fős családnak. Kinéztem egy 2008-as 1.9es benzines Opel vectra c sedant. 360 ezer km van benne flotta autó volt könyveket szállítottak vele. Sajnos a műszaki lejárt pár hónapja. Kereskedésben néztem 1millióért hirdették meg , ott volt egy másik vectra is csak dízel viszont műszakival. Az eladó szerint ennek szebben jár a motorja persze felmerült bennem , hogy csak átakar verni Külsőre makulátlan amit találtam rajta az a féktárcsa kopása illetve rozsdásodása. A kérdeseim a következőek lennének: Mik a tapasztalaitok erről a tipusról? Mennyibe kerül átnézetni egy szervízben az autót és én laikusként miket nézhetek meg magam? Illetve első autónak mennyire lenne megfelelő szerintetek? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2019. márc. 26. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó választás, ám elsőre inkább kisebb autót szoktak venni, pl Astra, Corsa, Golf V stb... De ha ez tetszik persze jó ez is. Átnézetni ugyan annyi, mint egy másik típust, kb 10-15 e Ft. Amúgy a féktárcsán állásban csaj enyhe felület (látványos) rozsda keletkezik, ami 3-4 fékezés után el is tűnik. Km sok, de ha jol használták, nem lehet gobd neki, gondolom ez 1.8 v 2.0 benzines, kéziváltós.
2019. márc. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen elírtam 1.8 Benzines.
2019. márc. 27. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát akkor 1 millió Ft a keret?


Ha igen, akkor inkább egy Ford focust vagy egy fiatalabb Opelt vegyél.


Szerintem olyat ne vegyél semmiképpen sem amibe 300 ezernél több a Km, ilyen futásteljesítmény után már szinte bármi elromolhat benne.

2019. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!