Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most volt a forgalmi vizsgám...

Lalisos kérdése:

Most volt a forgalmi vizsgám szerintetek ez megért egy bukást? Többi lent

Figyelt kérdés
Levezettem a vizsgát teljes 50 perc kereken és amikor vissza értünk a vizsga helyre azt mondta a vb hogy egy jobbra előre parkolást mutassak be.Neki kezdtem rendesen be álltam korrigálnom kellett egy kicsit hogy egyenesbe legyel nagyon kicsi helyen voltam alig fértem be de a vb ezt a helyet akarta.szóval amikor korrigáltam nem néztem teljesen hátra hanem csak a hátsó űlésnél lévő ablakig néztem és így be láttam térlátással a hatsó ablakot is. De a vb azt mondta hogy nem engedhet át viszont ragyogóan vezettem és nagyon sajnálja mert 0 hiba ponttal mentem végig és még szó szerint 20 percig mondta hogy milyen jól is vezettem gondolom nem tudta eldönteni hogy meghúzzon e szerintetek jogos volt?

2019. márc. 27. 12:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%

Hülyeség ez a csak lefizetve lehet jogsit szerezni dolog.

Én pár hete vizsgáztam. Jött a vb mondta, hogy kezdjük a két művelettel ne szenvedjünk a városban addig mert ha azok nem mennek akkor csak egymás idejét raboljuk.

Kimentünk lidl parkolóban két autó közé jobb hátra tolatás merőlegesen majd egy kis utcában Y

Mindkettő hiba nélkül ment. Azt mondta mehetünk is vissza a tanpályára. 20 percig se tartott és sikeres vizsgám lett

2019. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%

#11


Aha persze, lefizetés nélkül 2 manőverrel 20 perc alatt levizsgáztál. Ennél jobb kamut találj ki legközelebb.

2019. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#11es. Nem azt mondtam, hogy csak lefizetéssel lehet, én sem fizettem egy forintot se, mégis van jogsim. DE. Ha fizetsz nekik, azt se veszik észre ha a piroson átmész. Ha nem akkor minden szarságért meghúznak, példának itt van a kérdező esete. Pedig sok esetben tényleg rosszabb hátranézni, mint a tükröket használni(autó függő,ahogyan előttem is írták). A 30óra alatt bőven elégnek kellene lenni, hogy balesetmentesen megtanuljon a forgalomban résztvenni, és utána egyedül tudjon gyakorolni.
2019. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Vizsgalapon mi volt?
2019. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A vb azt mondta figyelmetlenséget Ír be mert ezt tudja csak be Írni pedig ő mondta hogy ez nem igaz.
2019. márc. 27. 15:08
 16/22 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt a pénz nagy úr, másrészt vizsgán nagyon odanézel, nagyon körbenézel, mindent nagyon. Nem azért, mert akkor jobban látsz, nem magadnak csinálod, hanem a vizsgáztatónak. Majd ha már megvan a jogsid, akkor magadnak vezetsz, nem neki.
2019. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
#12 nem kért senki, hogy elhidd én csak elmeséltem a történetem :)
2019. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 _Jessy_ ***** válasza:
Ha tolatás előtt nem nézel szét eléggé, abból is lehet baleset. Szóval jogos volt.
2019. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%

Imádom ezeket a kreténeket, akik szerint csak fizetéssel lehet jogsit szerezni. Jöhet a lepontozás. Érdekes, nekem sikerült fizetés nélkül is.


Kérdező!

A vizsgalapon az azonnali sikertelenséget okozó hibáknál van egy ilyen: "az irányjelzést vagy a körültekintést elmulasztja"


Mivel erre rá lehet húzni a dolgot, jogos volt a bukás. Bár ez nem változtat azon, hogy elég nagy szemét volt a vb.

2019. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azt hallottam hogy manapsag mindenkit megbuktatnak 1-2szer mert kell nekik a penz. Ha kifizetted a vizsgadijat 2szer akkor 3. alkalommal ha jol vezetsz akkor nem szivatnak meg.
2019. márc. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!