Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma voltam forgalmi vizsgán. A...

Banolva kérdése:

Ma voltam forgalmi vizsgán. A vizsgabiztos normális volt De, hogy azon bukja meg mert egyiranyuból balra kanyarodásnál nem húzodtam ki az út bal oldalára bosszantó ès most ezen örlödök. Hibáztam. Nektek hogy sikerűlt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem az összes megvolt elsőre.
2019. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokan ennél kevésbé egyértelmű hibák miatt is megbuknak. Majd legközelebb odafigyelsz erre is.
2019. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első bukásom érthetetlen módon abból adódott hogy nem kaptam információt hogy hol kellene megcsinálni a parkolást, azt mondta a két gyökér hogy amíg nem szól az oktató csak egyenesen, míg nem elértem 3 méterre tőlem volt egy behajtani tilos, és így inkább félrehúzódtam, hátha majd eldöntik hogy akkor merre tovább, a nő helyet is cseréltetett....


Második alkalommal már visszafelé mentünk, már elbíztam magam és kikapcsolt az agyam nem figyeltem hogy a belső sávból a külsőbe érkeztem.


Harmadiknál erőszakosan befurakodtam a másik elé záróvonalon és zebra előtt a kellő sávba, hogy ne térjünk el az útvonaltól.


Negyedik már 3 hibával meglett.

2019. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Klasszikus hiba.

Sokan buknak emiatt, pedig az oktatók bele szokták verni az tanulók fejébe.


De amúgy ezt a több éve vezetők is sokszor benézik.

2019. márc. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én egy hete voltam, és szintén ugyan ezért nem sikerült mint amiért neked. Másnap vissza mentem a "helyszínre" kb. 20 autós figyeltem meg de szinte mindegyik más hogy csinálta. De egy biztos azt a kanyart szerintem egy életre meg jegyeztem.
2019. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!