Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Nektek...

Milyen autót vegyek? Nektek van olyan autó, ami bevált?

Figyelt kérdés

Főbb szempontok, hogy 1.6 os benzin motorral szerelt legyen, kényelmes és tágas. Minél kevesebbet szeretnék rá költeni a szervízben.. Havi szinten kb 600 km autópálya használat, illetve kb ugyan ennyi falu, és város között.

Dízelt nem szeretnék, illetve 1 millió alatti vételárral valami ötletetek?



2019. márc. 28. 22:00
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Persze, de azért írtam ki a kérdést, hogy hátha akad valaki olyan, aki hasonló cipőben jár/járt már, és van bármi tapasztalata. A dízelt én inkább hanyagolnám, maradnék a benzinesnél.
2019. márc. 30. 10:25
 22/25 anonim ***** válasza:

"Azért nem jó a 2 literes, mert fent is kell tartani, tankolni kell, stb." és ismét visszajutottunk a VAG 1.9 TDI-hez…

Legyen olcsó, ne egyen sokat, legyen könnyen fenntartható, legyen 1 millió alatt.

Részecskeszűrős dízelt nem kapsz ennyiért. Én jártam 15 km-re dolgozni 1.9 TDI-vel, semmi baja nem volt tőle, pont bemelegszik még télen is.


#9

2019. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha aktuális még.

Astra H: rozsdásodás nem jellemző, z16xer motor tartós, erős és kisfogyasztású. 115le már teljesen elég. Fogyasztás vegyes: 6 liter.

Golf V, Jetta: 1.6 Bgu ebben van egr, de egyébként jó motor. Ami még jobb 1.6 Bse ebben már nincs egr, nagyon megbízható motor! Ritka viszont a megkímélt belőle, mert általában fiatalabb korosztály használja. 102 le elég bele, fogyasztása 6-6,5 liter vegyesben.

Focus: 1.6 nem rossz motor, de nem is a legjobb a fenti 2 motor megbízhatóbb. Ráadásul nem fogsz találni belőle olyat 10 év felett, ami ne rohadna, ha mégis, akkor javítva volt már. Vezethetőségre ez se rossz amúgy.

2020. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron vásároltam, és azóta is boldog tulaja vagyok egy 2004. -es 1.8 as Toyota Avensisnek. Ugyanakkor köszi a választ, lehet, hogy másnak ez is támpont lesz. :)
2020. szept. 4. 16:26
 25/25 anonim ***** válasza:
Jó választás
2020. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!