Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 323F BG első autónak?

Mazda 323F BG első autónak?

Figyelt kérdés
Kb egy év múlva lesz meg a jogosítványom, és addig el szeretném dönteni, hogy milyen autót vegyek. Nem lesz rá sok pénzem, de szerelni tudnám magamnak. Ilyeneket láttam 250.000 körül és marhára tetszenek. Régebben egyik ismerősömnek volt ilyen, már akkor is szerettem.

2019. ápr. 1. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a kedvenc típusom, szóval csak bíztatni tudlak.
2019. ápr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A karosszéria ezeknél hajlamos sajnos igencsak a korrózióra, szóval erre oda kell figyelni, de ha ez rendben van akkor jó vétel lehet.
2019. ápr. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D. Brasco ***** válasza:
23%

Ezeknek a kb egy év múlva egyszer lehet talán majd valamikor kezdetű kérdéseknek mi értelme van??

Egyebkent biztosan remek valasztas lesz majd akkor egy olyan auto amiből a legfiatalabb már most is 25éves,és a géppark bő 90%-a vásárlásra alkalmatlan szitává rohadt ócskavas!

2019. ápr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!