Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Betegség az, ha remegek...

Betegség az, ha remegek miután nem vezettem autót 2 napja?

Figyelt kérdés
Friss jogsis vagyok és minden alkalmat, lehetőséget megfogok és vezetek, ha van rá mód és szó szerint szorongok, ha nem vezethetek 2-3 napig. Egyszerűen ezen pörög az agyam, teszem hozzá teljesen feleslegesen. Autót venni még sajnos nincs lehetőségem, vagyis úgy fogalmaznék, hogy a lakáshitel prioritást élvez, még úgy fél évig. Viszont nincs pofám mindig elkérni szüleim kocsiját, elvégre lassan 30 leszek, másrészt a cégesnek meg figyelik a kilométer állását. Szóval jól esne tanács és visszaigazolás, hogy vajon betege/függője vagyok ennek a számomra "új" élménynek, vagy ez idővel abbamarad, ha meglesz a sajátom?

2019. ápr. 7. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Eléggé betegségnek tűnik.
2019. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még 4 éves jogsival, 80-100 ezer km vel is nem szeretek kihagyni 2-3 nap vezetést sem. Most már nincs az hogy mindenhova én akarok vezetni, de azért ha lehet akkor inkább én vezetek
2019. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 imnard ***** válasza:
100%
Kezdőként talán még elfogadható, attól is függ mennyire remegsz. Téged az is stresszelhet, hogy tudod, kevés esélyed van autót venni.Szeretnél vezetni, ezzel szerintem minden friss jogsis így van, annak idején én is megtettem többször is, hogy a pár száz méterre lévő boltba is autóval mentem. Erről egy idő után leszokik az ember. Remélem mihamarabb sikerül szerezned egy sajátot, sok sikert, és óvatos, eseménymentes vezetést kívánok!
2019. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még 18 évesen oké, de 30 évesen nem igazán normális.
2019. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krómgyűrű ***** válasza:

Én pont az ellentéted vagyok. Fél éve van jogsim, de nem szeretek autót vezetni. Sőt, néha örülök, ha édesapámnak átadhatom a volánt. Nem tudom miért, de engem egyáltalán nem vonz az, hogy minél többet vezessek. Pedig igen rágják a fülem emiatt, hogy kimegyek a rutinból.

19/F

2019. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!