Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti észre vettétek màr mennyi...

Ti észre vettétek màr mennyi vadi új terepjàró és egyéb (BMW, Merci, Audi) rohangàszik az utakon? Legalàbb is itt, ahol én is élek (kelet Mo. -on)? Nem értem miböl, ha azt nézzük, hogy pl. Kelet -Mo. -on nagyon nagy a munkanélküliség?

Figyelt kérdés

#Vadi új autók #kelet Mo.
2019. ápr. 7. 18:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten és környékén közlekedem, nekem is feltűnt. Többnyire egy ember ül bennük, van olyan család, ahol 2-3 ilyen is van. Óriásiak a jövedelemkülönbségek.
2019. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy a lakosság nagy része szegény, még van egy 1-2 %-os gazdag réteg.


Meg persze vannak azok is akik hivatalosan munkanélküliek, vagy minimálbéresek, de közben az illegális tevékenységeikből (pl. prostitúció, drogkereskedelem, csempészet) rengeteg pénzt összeszednek.

2019. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1-2 köszi a vàlaszt, hasonlò ötleteim voltak nekem is.

Csak az a furcsa, hogy itt nàlunk szinte minden 2. kocsi ilyen, és akkornez egy jòval nagyobb tàrsadalmi réteg màr, mint pàr %.

2019. ápr. 7. 19:15
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor majdnem hasraestem amikor egy középiskola előtt leparkolt egy jó nagy Volvo terepjáró, aztán kiszállt belőle egy 17-8 éves 160 centis ázsiai gyerek, és beballagott az isibe. (Budapest)
2019. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Két elméletem van:

- Lehetséges, hogy a szegény réteg annyival szegényebb arrafelé, hogy többen nem tudnak még egy régi, olcsó autót sem megfizetni. Így nagyobb arányban vannak prémiumautók, mint egy gazdagabb régióban.


- Meg persze az is lehet, hogy csak pszichés hatás.

Ráállt a szemed a bmw, audi, merci suv-okra, ezért azonnal észreveszed őket, miközben lehet, hogy 10 átlagautó ment el közben melletted csak észre sem vetted.


Én jártam elég sokat keleten és nem nagyon tapasztaltam, hogy minden második autó drága suv lenne.

De könnyen ki tudod próbálni: Kiállsz az út szélére és elkezded számolni az autókat.

2019. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
céges autó....
2019. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

És mi van ha lízingelt?

Egyébként ha roma akkor tuti strici:D

2019. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Dolgozom ws mwgtehetem mi ebben a csoda?
2019. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
Mi a foglalkozásod ?
2019. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az, hogy akik ilyet vezetnek általában nem dolgoznak. Adócsaló minbéres vállalkozók, politikushaverok, maffiózók vesznek ilyet általában. Az a kevés sztárprogramozó, főorvos stb, elenyésző részét teszi ki.
2019. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!