Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti észre vettétek màr mennyi...

Ti észre vettétek màr mennyi vadi új terepjàró és egyéb (BMW, Merci, Audi) rohangàszik az utakon? Legalàbb is itt, ahol én is élek (kelet Mo. -on)? Nem értem miböl, ha azt nézzük, hogy pl. Kelet -Mo. -on nagyon nagy a munkanélküliség?

Figyelt kérdés

#Vadi új autók #kelet Mo.
2019. ápr. 7. 18:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

8-as: Sokan dolgoznak, mégsem tudnak sok milliòs tényleg dràga kocsit venni.

9-es: Mérnök vagyok, mégse hú de magas a fizetésem....egyébként mi köze a munkàmnak a kérdésemhez?

4-es: Na ez az, 20 éves sincs szinte a volàn mögött, és szinte tuti nem ö dolgozott meg érte, 20 évesen nem hiszem, hogy meg tudsz keresni egy clk mercire pénzt.

2019. ápr. 7. 21:28
 12/24 A kérdező kommentje:

10- es abszolúlt igazad van szerintem, én is ezt gondolom, sokan dolgoznak, de mégse tehetik meg a több tíz milliòs kocsit.

De itt a keleti régiòba, Isten hàta mögött 10 kanyarral egyszerüen döbbenet mennyi méreg dràga vadi új kocsi fut az úton.

2019. ápr. 7. 21:36
 13/24 A kérdező kommentje:

5-ös: Nem erre àllt rà a szemem, mert ezt màr a vak is làtja, hogy itt milyen döbbenet sok, nagyon dràga kocsi van az úton.

De amúgy sincs idöm szàmolni a kocsikat, mert dolgozom, de lehet ismét erre kellene jàrnod...megdöbbenél. Mivel az utòbbi 1 évben ugrott meg ennyire a marha dràga autòk arànya.

2019. ápr. 7. 21:45
 14/24 anonim ***** válasza:
9es vagyok, kérdező nem a te foglalkozásodra voltam kíváncsi, hanem annaka foglalkozására aki már a munkájával jött hogy ebből kifolyólag megteheti..
2019. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"4-es: Na ez az, 20 éves sincs szinte a volàn mögött, és szinte tuti nem ö dolgozott meg érte, 20 évesen nem hiszem, hogy meg tudsz keresni egy clk mercire pénzt."


Ja hát biztos hogy nem a 17 éves kínai vette magának. Letelepedési kötvénnyel rengeteg gazdag kínai jön az országba, apuka megvette neki. Amivel belegondolva nem is lenne gond, vegye meg ha megteheti, csak azért nagyon látványosak ezek a különbségek.


Ja a legjobb az egészben, hogy programozó is vagyok, ráadásul vállalkozóként csinálom és így sem tudom azt, hogy mikor lesz annyi kidobni való pénzem, hogy kihozzak szalonból egy 20-30 milliós autót (soha). Szerintem Magyarországon hétköznapi emberként már az is nagy szó, ha valaki egyáltalán új autót tud venni.

2019. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Látom én is: egy része céges, másikak ázsiaiké inkább, harmadik része az "UFÓ, hogy honnan van" kategória - bár befigyelhet még az MLM-, és egyéb passzív jövedelem kategória is. Nagyon tudnak valamit sokan, úgy néz ki.
2019. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

9-es bocsànat, félre értettelek. Ne haragudj.

15,16: Nagyon egyetértünk, én mérnök vagyok, mégsincs ilyenem.

De amúgy én zömében magyar embereket làtok ilyen kocsikban közlekedni.

És egyszerüen döbbenet, alig 20- on éves, azt kiszàlt ma isegy vadi új Porsche-bòl.

Ennyi. Valami nagyon fura itt.

2019. ápr. 8. 15:22
 18/24 anonim ***** válasza:
Én még 20 évesen magyart nem láttam Porschéban, viszont romát meg igen..miért van ez?:D
2019. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

18: Na én ma làttam, jöttem a Piac utcàn aztàn...hoppà.

Cigànyt többnyire BMW-böl làtok kiszàllni, meg Merciböl.

Viszont, ha màr kisebbségiekröl esett szò, én olyat làttam nem egyet, aki aki ilyen kisbaba csuklò vastagsàgú arany nyaklàncot viselt a nyakàban, mindenki azt nézte a klinika területén, aki csak làtta.

Meg olyat is làttam sokszor, hogy anyuci bement a boltba a gyerek(ekkel), alig vett vmit, a gyerek egy nyomorult csokit kért anyuci nem vette meg, valamint a gyerek és ö is eléggé szakadtan voltak öltözve.

Aztàn kimentem miutàn én is kifizettem a kajànak valòt és le voltam döbbenve, hogy apuci dràga öltönyben, dràga òràval a karjàn, egy nagy BMW- terepjàròbòl szàllt ki. Ez miért van?

2019. ápr. 8. 20:34
 20/24 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak gazdálkodni. A cigányoknál valamiért non plus ultra szinten megy a magamutogatás egymás között. Szerintem az ilyen fajta cigányoknak az autója 3x annyit ér mint a háza (putrija).
2019. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!