Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti észre vettétek màr mennyi...

Ti észre vettétek màr mennyi vadi új terepjàró és egyéb (BMW, Merci, Audi) rohangàszik az utakon? Legalàbb is itt, ahol én is élek (kelet Mo. -on)? Nem értem miböl, ha azt nézzük, hogy pl. Kelet -Mo. -on nagyon nagy a munkanélküliség?

Figyelt kérdés

#Vadi új autók #kelet Mo.
2019. ápr. 7. 18:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én ennek örülni szoktam inkább.
2019. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Én is észleltem a jelenséget. Nem figyeltem meg, hogy cigány-e a tulajdonos vagy sem, de attól, hogy fehér ember ül egy magyar rendszámú, drága, új autóban, az nem jelenti azt, hogy magyar is. Sokan élnek itt más népek fiai is.


Megemlíteném még, hogy nekem nem csak a német autók, hanem mindenféle, teljesen új, szalonból hozott márka feltűnik. A legújabb Suzukitól, a Fiaton át a Lexusig.

2019. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Utolsò igazad van, én is így gondoltam...
2019. máj. 14. 14:41
 24/24 anonim válasza:

Lehet, csak azt lesed, hogy melyik milyen márkás kocsi, közbe jó sok Suzuki, Fiat, Ford stb megy le melletted.

Na meg a márkásabbak feltűnőbbek is sokkal... Pl egy 190 centis embert is előbb észreveszel, mint egy 160 cm-es kis görcs emberkét... Ez is olyan, hogy azt látod, akikre/amikre lesel, vagy kutatsz utána.

2019. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!