Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szívódízel szaki van köztetek?

Szívódízel szaki van köztetek?

Figyelt kérdés

Van egy 1.9D clio 2-esem, nemrég lett síkolva a henger, kapott új tömítést stb.. azóta mintha erőtlenebb lenne az autó, eddig se volt egy izom, de most a 110-115 is gondot okoz neki. Eddig a pályán tartotta a 125-130-at komolyabb gond nélkül is.

A fogyasztásom is változott. Eddig olyan 4,5 volt a vegyes. Most egy mérésből 4 literes átlagot mértem.

Adagolón állítottak volna?


2019. ápr. 15. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Az jó a fogyasztás.

VAgyis jó lenne, de tele tankolnád aztán majdnem üresig hajtod, és megint tele nyomod.

Ez is csak megközelítőleg pontos fogyasztást mutatna.

2019. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább vezérlés gyanús a dolog.
2019. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Adagolón állítottak,vagy rosszul állították jelre a motorhoz képest.Ha síkolták ,lehet hogy túl vastag a hengerfej tömítés raktak be.
2019. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az adagolóhoz nem nyúltak, akkor a vezérlést kellene megnézni és beállítani és megnézetni a szelephézagokat, ha kell akkor után állítani a megfelelő értékre. Ha ez megvan és nem javul meg utána lehet menni az adagolóra.
2019. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A fogyasztásban nem vagyok teljesen biztos, de kevesebbnek tünt eddig. Most újabb tankolás lesz akkor pontosabbat tudok.

Reggel szokatlanul dadogott a motor.. Néha 1-1 pillanatra mintha kihagyott volna, gazdára reagál, csak alapjaraton volt ez. Kb 1 km után megálltam, akkor semmi jele nem volt. Lett még gázolaj szűrő is cserelve. Levegősödés nem produkálhat ilyet?

2019. ápr. 16. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
A levegősödés pont dadogást produkál.
2019. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!