Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2019-es Lada Vesta 1.6 comfort...

2019-es Lada Vesta 1.6 comfortról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 20:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

El se olvastam még a válaszokat, egyből tudtam hogy ezerrel megy majd a fikázás. Ez itt népszokássá vált sajnos. Azért kíváncsi vagyok, hogy az itt íróknak, volt-e ilyen típusú autója, hogy ennyire magabiztosan fröcsögnek róla...

Én néha-néha látok belőle az utakon. Tegnap épp az egyik autópálya pihenőnél állt mellém egy ilyen autó.

A neten vannak fönt tesztek, videók. Szerintem azokat nézd meg! Reálisabb képet kapsz róla. Nyilván nem kell tőle csodát várni, de a ló túlsó oldalára sem kell átesni.

Mehet nyugodtan a lepontozás, ha valakinek ezzel a kommanttel a lelkéba gázoltam volna és a kicsinyes bosszújával szebbé tudom tenni a napját! :)

2019. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 D. Brasco ***** válasza:
40%

Figyelj 11-es,ha eleve azt nézzük hogy a lada alapára majdnem 4millio,eleve semmi keresnivaloja es létjogosultsága nincs a szegmensben,tekintve hogy a többi renault-nissan csoportos olcsóautó mellett semmi pluszt nem ad,ennyiert meg fullos daciat is kapni,az meg már legalabb bizonyitott!Tehat semmilyen érv nem szól a lada mellett,gyakorlatilag konszernen belül sem életképes.

Vezettem is mar raadasul,mondjuk nem az enyem volt,meg mentem vele vagy 30kilometert,de ehhez képest tenyleg barmelyik dacia egy jó útfekvésű,rendes kiállású minőségi autónak hat!A ladának maximum a vad keleten van piaca,de ott sem azert mert annyira jó vagy olcsó,hanem mert az van ráírva hogy lada.......

2019. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

11-es, miután te is végigpontoztál mindenkit, eléggé öngólnak hangzik ez a "neten vannak fenn tesztek, videók".


nos igaz, lehet nem vezettem még a vestát, de ha egy nagy ladás Vályi Pista is eléggé negatív véleménnyel van róla(bár ahogy említette, a Granta-hoz képest fényévekkel fejlődött), pont azon szempontok alapján, ahol a válaszolók is vélekednek róla, tehát ár/érték arányban, ahogy a 0%-ra pontozott válaszomban is írtam sehogy nem versenyképes...ennyi pénzért egy kicsit több elvárható lenne, messze nem túlzásokba esve.


arra jó, hogy elvigyen a-ból b-be, nagyjából nulla komforttal.

2019. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"11-es, miután te is végigpontoztál mindenkit, eléggé öngólnak hangzik ez..."


Tessék 70%-os! Itt a monitoromról lementett képernyőkép, hogy mennyire pontoztam végig mindenkit, vagy téged!

Köszönöm ismeretlenül is a "jó" indulatú feltételezést. Gondolom saját magadból indultál ki. Ez mindent elárul rólad és hogy a továbbiakban mennyi értelme van annak, hogy bármilyen témában értekezzünk.

[link]

2019. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Off: tegyél fel a böngésződre egy reklám blokkolót :D uBlock Origin-t, vagy AdBlock-ot.
2019. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én is ki tudok jelentkezni a profilomból, de hagyjuk is ezt. :D


az akkor is tény, hogy több tesztből kiderül, hogy a Vesta sem egy megérős autó.

2019. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szerintem ezek már nem Ladák...alig van közös jellemzőjük, műanyag idmokkal(szánalmas), Lada hang nincs bennük, az én szememben csak kidobott pénz fejlesztésekre

Kár hogy mostmár nem gyártják az IGAZI Ladákat.(pl. 2107, 2105, 2103...) (a samarák nem tetszenek)

Ha valakit megbàntottam, akkor elnézést, csak elmondtam a véleményem!

ÉLJENEK A LADÁK!

2019. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!