Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Vesta autóról vélemények?...

Lada Vesta autóról vélemények? Mennyire éri meg új autóként a sedan Comfort felszereltséggel (légkondival)?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 10:42
1 2
 1/14 D. Brasco ***** válasza:
59%
Több mint 4millio ezeknek az új ára,ennyit meg biztosan nem adnék ezért a lomért!Akkor vegyél inkább daciat,az már legalabb bizonyitott......ezeket az uj ladákat maximum a nosztalgia adja el....főleg itt nalunk!
2019. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Kegyetlenül pontatlan a váltó, a hangok miket kiad.

Se belső, sem pedig külsőre nem nyerő.


Ha autót szeretnél olcsón,akkor Dacia.

Feláras ülésekkel egész elfogadható.

Ha A-ból jársz B-be a legkisebb motorral is eljutsz bárhová.

2019. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha ez rom, akkor a Dacia Duster miben jobb? Az egy francia tervezésű (éljen a megbízható elektronika és a zseniális francia műszaki megoldások) Romániában gyártott autó.
2019. febr. 22. 11:03
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem menj egy egy tesztvezetésre, próbáld ki! Ne az alapján ítélj, hogy mit írnak olyanok, akik még nem is ültek ilyen autóban! Nyilván nem kell tőle ennyi pénzért csodát várni.
2019. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Menj be a szalonba és ülj bele!

Én nyilt napon taperoltam végig pár Daciát majd vettem egy 4 éves, garanciás Skodát az új Dacia áráért.

2019. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Azonnal vedd meg
2019. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

"Ha ez rom, akkor a Dacia Duster miben jobb? Az egy francia tervezésű (éljen a megbízható elektronika és a zseniális francia műszaki megoldások) Romániában gyártott autó."


A Lada Vesta is Renault adoptáció.

Azt meg neked kell eldönteni, hogy mi az, ami neked megfelel.


https://www.youtube.com/watch?v=f-Y2vseNO38

2019. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
A Dacia Duster egy megbízható, jól átgondolt autó, amelyik már bizonyított. A Lada Vesta... hát az bizonyította már, hogy újonnan is egy hatalmas trágya. Bűn pénzt adni érte, bármi más jobb választás ettől.
2019. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"A Lada Vesta is Renault adoptáció.


Azt meg neked kell eldönteni, hogy mi az, ami neked megfelel."

Köszönöm a válaszodat! Hanyagolom akkor, nem kell olyan autó nekem amiben a franciák keze benne van. Inkább nézek valami használt, maximum 5 éves Skodát, vagy Opelt.

2019. febr. 22. 15:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Semennyire. Alig adnak el.
2019. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!