Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor vezetni tanultatok és...

Amikor vezetni tanultatok és váltottatok oktatót akor milyen okok miatt váltottatok?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 17. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tanított semmit, ha valamit elrontottam akkor csak utólag kiabált és alázott. Rendszeresen a magánügyeit intéztünk, így volt olyan útvonal aminek a létezéséről sem tudtam a vizsgáig de, hogy hol lakik és a gyereke melyik iskolába/uszodába stb jár, azt már nagyon jól tudtam... Végigtelefonálta az órákat, abszolút nem rám figyelt, csak ha rontottam ugye akkor kiabált. Életveszélyes volt az egész. 2x buktam mellette, miután oktatót váltottam és újrakezdtem mindent az alapoktól, akkor elsőre sikerült.
2019. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgták a régi oktatómat, mert más iskola színeiben is csapatta.
2019. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert rámmászott
2019. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért váltottam oktatót, mert elfelejtette a drága, hogy én voltam a fizető, tőlem kapta a pénzt, mégis úgy beszélt velem mint egy utolsó riheronggyal. Állandóan ordibált, őrjöngött. Az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor belém csípett, és szidott mint a bokrot. Na akkor félre álltam, közöltem, hogy ennyi volt, befejeztem vele. A stílusát tartogassa az anyjának, és tegyen fel hangtompítót mert ordítani én is tudok. Örüljön annak, hogy nem keverek le neki egy nagy pofont. Vissza sem ültem a kocsiba, hívtam a férjemet aki értem jött. Másnap bementem az irodába, hivatalosan panaszt tettem, és visszakértem a pénzem egy részét, hiszen előre kellett fizetni, de már nem kértem belőle. Bocsánatot kért, mondta próbáljuk meg újra, és ne vegyem magamra az ordibálását, de minden oktató ilyen. Nos a másik oktató rendes volt. Elsőre átmentem a vizsgán is.
2019. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a stílusa miatt váltottam, abszolút nem segítő volt, inkább lecseszett mindenért. Akihez átmentem, ő pedig mindig javító szándékkal magyarázott. Nála le is vizsgáztam sikeresen, azóta se volt egy balesetem sem, pedig lassan 20 éve vezetek.
2019. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!