Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S40 2. 0T milyen választás?

Volvo S40 2. 0T milyen választás?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a Volvo. Mennyire kényelmes? 1 millióért milyenek vannak? 35 km-re lakok a munkahelyemtől, tehát azért mennék vele.
2019. ápr. 21. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem az S40 az felejtős. Volvo embléma, Volvo motor, de valami Carisma padlólemezre épült, a Ford éra olcsósított Volvoja.


Picit szánj rá többet és nézz S60-at. Szebb is, műszakilag jobb is és rohadni sem hajlamos.

2019. ápr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen évjárat? 2004tol Ford Alap (teszem hozzá az sem volt rossz) az előtt tisztán Volvo.


Nekem V40 2.0t van nagyon szeretem. Csak 3003-ad, már kezd oregedni de lekopogom, eddig gond nélkül.

2019. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Szűk, csúnyán öregszik. Igazából csak az embléma Volvo rajta.


Mi az a háromezer háromad?

2019. ápr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2003 természetesen.


Csak a tisztán látás végett, erről beszélünk:

[link]


Ez minden, csak nem szűk. Nyilván mondjuk egy A8L Audihoz képest minden az, de amúgy nagyon kényelmes autó. Viszont valóban tud rozsdásodni, azt meg kell nézni rendesen.

2019. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2001-es.
2019. ápr. 22. 11:03
 6/12 anonim ***** válasza:

"2004tol Ford Alap (teszem hozzá az sem volt rossz) az előtt tisztán Volvo."


Sajnálom, de 2004 előtt Mitsubishi Carisma alapra épültek, még a Mitsubishi GDI benzinesét is megkapták, meg a francia 1.9 dízelt - persze voltak Volvo motorok is bennük.


Kérdező:

ugyanennyiért van kényelmesebb és jobb választás a Volvonál, pl:

[link]


vagy:

[link]

2019. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

John_McClane


A 2 literes B4204benzin motor Volvo. Tisztán Volvo fejlesztés. Amúgy ahogy az 5 és 6 hengeres változatai is.


Az 1.9 dízel valóban francia - de a kérdés a 2.0T-re vonatkozik, ami a turbofeltöltött 2.0 sornégyes benzin.


A szerkezet pedig mind a kettőben a hollandiában gyártott Mistubishi - Volvo kooprodukciós alváz.

2019. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy a B4204 nem Volvo motor, tisztában vagyok vele hogy az. Viszont a típus körítésének a fele nem Volvo ezért általában a Volvo tulajok sem ajánlják - főleg hogy a Volvokkal ellentétben még rohadni is hajlamosak néha.
2019. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én pedig azért írtam, hogy az, mert az ÖSSZES 2.0T S40-ban ez a motor van.


Amúgy amit te ajánlottál S60-at abban is ez a motor van...


BTW szerintem a Volvo-k nem rohadnak jobban, mint bármi más. A kérdező esetében azért figyeljen a rozsdára, mert 15+ éves autók minden márkából rohadhatnak. Az enyémen is van pár pötty rozsda, de csak ott ahol törve volt.

2019. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nézd, tizenpár éve Volvozok, tudom melyik Volvoban mi van. Te most vagy nem érted mit írok, vagy nem akarod érteni? :D


Nem írtam, hogy a 2.0T nem volvo és azért linkeltem 2.0T S60-at mert előtte is (teljesítményben) ilyet nézett. Linkelhettem volna S60R-t is csak sem árban sem teljesítményben sem fenntartási költségben nem ott van, ami a kérdésben szerepel...


Az átlag Volvok egyáltalán nem rohadnak - egy két típust leszámítva. Az egyik pont a Hollandiában gyártott S40/V40. Nem feltétlen rohad jobban, mint más gyártók modelljei, de sokkal gyakoribbak ezeknél a rozsdagondok, mint a többi Volvonál. Én elhiszem, hogy a tied (sem) rohad, te meg hidd el hogy másoké rohad.


Árban, minőségben, felszereltségben és talán esztétikumban is jobb választás az S60 az S40 helyett - főleg ugyanannyiért.

2019. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!