Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S40 2. 0T milyen választás?

Volvo S40 2. 0T milyen választás?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a Volvo. Mennyire kényelmes? 1 millióért milyenek vannak? 35 km-re lakok a munkahelyemtől, tehát azért mennék vele.
2019. ápr. 21. 22:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A szövegértéssel itt nem nekem vannak problémáim. Egy konkrét típusról kérdezett a kérdező, erre az első hozzászólásban azt írod neki, hogy a "a Ford éra olcsósított Volvoja", a másodikban meg azt, hogy Mitsubishi GDI motorral is szerelték őket.


Ebből konkrétan egyik állítás sem igaz a kérdéses típusra. Más típusról meg érthetetlen, hogy miért beszélnél, ráadásul úgy, hogy nem nevezed meg azt.


Nincs baj azzal, ha másról beszélsz, de akkor legyél egyértelmű. Ahog azzal sincs baj, ha benézted, mindenki beszél butaságot néha de akkor ne próbáld megmagyarázni, hogy nekem volna gondom a szövegértéssel...

2019. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Játszhatunk felőlem és a végén beismerem ha hülye vagyok.

#1 válasz ami az enyém:


"Szerintem az S40 az felejtős. Volvo embléma, Volvo motor, de valami Carisma padlólemezre épült, a Ford éra olcsósított Volvoja."


Ezek után te megmagyaráztad, hogy Volvo motor van benne. Utólag is köszi :D


Amúgy csak megemlítem, a Ford 1999ben lett a Volvocars többségi tulajdona, nem 2004ben.


És igen, megemlítettem más technikát is, csak hogy szimbolizáljam hogyan lapátoltak össze mindenféle alkatrészt a típushoz ( nem a 2.0T motort, hanem az S/V40-et), csak hogy piackész és olcsó legyen.


Persze nyilván benéztem, főleg az első választ :D


Neked sincs semmi gond a szövegértéseddel, azt is én néztem be.


X:Volvo embléma, Volvo motor

Y:A 2 literes B4204benzin motor Volvo. Tisztán Volvo fejlesztés


:D

2019. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!