Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autók közül most melyiket...

Új autók közül most melyiket vennétek max 30 millióig?

Figyelt kérdés
Én az új X5-ös BMW-t, brutál jól néz ki ez a legújabb modell.

2019. ápr. 24. 11:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

"Egyébként meg remek gondolat az ingatlanárak csúcsán, a piaci bumm előtt ingatlant vásárolni."

Hála a jó égnek, hogy már 4-5 évvel ezelőtt sem hallgattam azokra, akik ugyanezt mondták. :-) Azóta két ingatlant vettem és adtam el, most számolgatom a milliókat, amiket kerestem rajta.

2019. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11: 4-5 évvel ezelőtt indult meg a válsági utáni emelkedés, szóval ezzel most nem cáfoltál semmit, aki akkor vett jól tette, aki most vesz, az idióta.
2019. ápr. 24. 14:07
 13/26 anonim ***** válasza:
Tévedsz, az már nem 4-5 éve volt. 4-5 éve már javában mondogattad te is, meg a hozzád hasonlók is, hogy várjatok, jövőre már jön a csökkenés... :-)
2019. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
43%

Találtam egy 2015-ös kérdést, rövid keresgélés után.

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

Szóval már nagyon régóta várják sokan a csökkenést. :-)

2019. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nem vennék 30 millióért autót újat meg semmiképp.


Szepek nagyon es jól is mennek bizonyára. De ha belegondolok hogy egy téligumi szettből kijön másfél hetes nyaralas Ibizán, akkor inkább maradok a 2001es Suzuki Swiftemnel amire 11K egy darab gumi es akkor már drága volt a bolt :D

2019. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
51%

Adom a kérdező véleményét.

Nem az a kérdés hogy ki milyen okosan költene el 30 milliót, a saját anyagi helyzete mellett, és hogy osztaná szét házra, meg a tököm tudja mire....

Hanem az e kérdés hogy ha 30 millióért kéne autót venni, az mi lenne. Nyilván aki ennyiért autóban gondolkodik, annak megvan a kellő anyagi háttere, és van otthon még 450 millió forintja. És nem a 30 év alatt megtakarított 31 millió forintjából fog 30-at autóra költeni...


De itt mindenki olyan jól megmondja, hogy milyen hülyék vagyunk, mert mennyivel jobban el lehet költeni 30 milliót panelra és kiadni. A kérdező meg lakik egy 200 milliós villába, biztos kell neki még egy panel kiadni :D


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nehéz kérdés. De ha SUV-ban gondolkozol, akkor az új X5-öt pont kilőném, vagy várnék még vele egy kicsit. Tesztelték itt-ott, senki nem szerette. Középkonzolon a gombok fele nem működött.

Függ attól, hogy mire kell az autó. :)

2019. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%

Az a baj itt csak olyanok kommenteltek, akik vezetik a Suzuki Swiftet, és abszolút földöntúli egy 30 milliós autó. És csak ugatnak, hogy biztos nem vennének olyat, mert nem tudnák kifizetni, tehát szar.

Nyilván ha van otthon egymillió forintot, és öledbe pottyanna 30, akkor nem mennél el venni egy 30 milliós autót.


De aki ilyen autót vesz, annál nem ez a helyzet.

Gumi szettjéből kijön másfél hét Ibizán?

Könyörgöm, aki ilyen autókat vesz, annak a gumi ára az aprópénz. Pont leszarja, hogy abból milyen jól elmehetne Ibizára nyaralni, mert elmegy Dominikára 6 millióért 2 hétre.

Gondolkodjatok már könyörgöm!


Az összes válaszoló a saját, tök átlagos anyagi hátteréből indul ki, ahol 150 ezer forint az egy havi fizu, és nem a kérdésre válaszol.

Rettentő hülyék az emberek sajnos...

2019. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
15: Szerinted aki 30 millióért vesz új autót, annak már nem marad a nyaralásra?:))
2019. ápr. 24. 16:43
 19/26 A kérdező kommentje:
16: Akkor ennyiből mit?
2019. ápr. 24. 16:45
 20/26 A kérdező kommentje:
17: Ennyi.
2019. ápr. 24. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!