Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autók közül most melyiket...

Új autók közül most melyiket vennétek max 30 millióig?

Figyelt kérdés
Én az új X5-ös BMW-t, brutál jól néz ki ez a legújabb modell.

2019. ápr. 24. 11:48
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

14: Ott 2015-ben 6-ból 6 a növekedést predesztinálta, de ne zavarjon.

De tudod mit, vegyél 3 panelt, darabját 30 millióért, 1-2 év múlva majd átveszem fél-harmad áron:)))

2019. ápr. 24. 16:50
 22/26 anonim ***** válasza:
Mercedes GLS
2019. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#21-es: bocs, magát a kérdést figyelmen kívül hagyod? :-) Pont azt kérdezi, hogy mikor csökken. Nincs kedve több száz kérdést visszanézni, de mutattam neked egyet, amelyben a kérdező már a csökkenést várja, 2015-ben!

Nyugodj meg, 2-3 év múlva semmit nem fogsz kapni se fél- se harmadáron. Mentsd el ezt a kérdést, majd meglátjuk, az idő kit igazol. :-)

Utolsó gondolat: én már realizáltam a nyereségemet, még egy projekt van folyamatban, ott 2 év múlva várom, hogy nyereséggel kiszállok belőle. Tudod, mi a legrosszabb forgatókönyvem? Az, hogy maximum nem nyerek rajta semmit, de hogy pénzemnél maradok, abban 100%-ig biztos vagyok. Figyelj oda június-júliustól, hogy ugranak majd meg ismét az árak, hála a Fityesz családpolitikájának. :-) Én ennek a nyertese vagyok, pedig nincs is családom. :-)

2019. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én egy full extrás Volvo XC60-at vennék ennyiből.
2019. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szia,


#16 és #17 vagyok.


Gondolom nem az dönt hogy mennyit eszik, meg mennyi a fenntartás...

A válasz egyszerű: Ami a legjobban tetszik!


Hát ha lenne 30 millióm amit terepjáróra kéne költenem, nagyon nehéz helyzetben lennék. Nem az ész érvek döntenének az biztos. Én eléggé Jeep-fan vagyok, én abból vennék egy SRT Grand Cherokeet. De nem tudom milyen teljesítményt keresel.


Az új Touaregekről elég jókat mondtak, és a Q7 meg még sokkal jobb elvileg.

És említették a Volvo-kat, szépek azok is!

Ebben az árban már nincs szerintem rossz autó. Fel lehetne sorolni az összes SUV-ot. Porsche, Merci, meg a többi amit még nem hoztunk szóba.


A Porschéban meg az X5-ben egy picivel jobban utálnának az emberek mint mondjuk egy Touaregben, de az meg kit érdekel :)


Üdv,

2019. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

25: Nagyon jól néznek ki az új Volvo-k is, csak az a baj, hogy már csak 2.0-es motorral csinálják őket.

Ezért maradnék a németeknél.

Q7 meg a Cayenne amiben még gondolkodok, csak az új Cayenne már 30 felett van.

Kinézetre (kültér, beltér) most az új X5 jön be a legjobban.

2019. ápr. 25. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!