Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hogy reagáljátok le ha egy...

Ti hogy reagáljátok le ha egy másik autó villog, dudál vagy szidkozódik a sofőr?

Figyelt kérdés

Elég lassan szoktam menni és a kreszt betartom, nyilván a lassúság miatt sokszor szidnak az autók, dudálnak stb.

Általában ilyenkor még lassabban szoktam menni, persze csak teljesen szabályosan és röhögök a vörös fejű idegeskedő vezetőkön.


2019. ápr. 27. 14:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj Kérdező, de te az az igazi tapló vezető vagy, akit egyszer valaki biztosan kiszed majd a kocsiból.
2019. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%

majd akkor röhögjél vörös fejjel, ha egy barom a belsőből próbálja kielőzni a nyomorékot, erre majd te meg a külsőben még lassabban mész, aztán felrepülsz az egyik fára.

biztos jó dolog szarakodós stílusban vezetni, inkább használj akkor tömegközlekedést ha ennyire ráérsz!

2019. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1. Azért vagyok tapló mert a KRESZt betartom?
2019. ápr. 27. 14:39
 4/31 anonim ***** válasza:
14%

És a mentő/tűzoltó elött is lassítasz?

Eddig két alkalommal dudáltak rám, mind a két alkalommal mondtam, hogy bocsi, nem tudok vezetni, nincs jogsim nem tudom mit kell tenni. Ez meglepte őket, és lett időm mondjuk kikerülni az elöttem lévő akadályt.


Egyszer pirosnál olvastam a kresz könyvet és a mellettem álló végig bámult, "jó pap holtig tanul".

2019. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Amúgy az a legviccesebb amikor 100 al megyek autópályán belső sávban 😀😀
2019. ápr. 27. 14:41
 6/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem azért. Hanem mert szándékosan feltartod a forgalmat, és akadályozod a másikat a haladásban. Ha 50-es táblánál 50-nel mennél, a kutya sem dudálna, vagy szidna. De ha 30-40-nel mész, úgy persze, hogy elegük lesz belőled! Vagy ha látod, hogy ilyen van mögötted, hogy sietne pl, akkor miért nem engeded el? Miért jó neked, hogy a másik ott van a s..ggedben, és szid?


De nem csak tapló vagy, hanem sötét is. Inkább busszal járj, mert ennek nem lesz jó vége. Gondolom ha valaki esetleg szóvá tenné szemtől szemben, akkor csak nagy szemekkel néznél, és azonnal nem lenne ekkora arcod.

2019. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
Te tényleg csak kötözködni jöttél ide, nincs jobb dolgod?
2019. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
Miért zavar az téged, ha valaki nálad gyorsabban szeretne haladni?
2019. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
8. Mert ha kressz azt mondja 60 nal lehet menni akkor menjen mindenki annyival
2019. ápr. 27. 14:45
 10/31 anonim ***** válasza:
56%
Én nem szoktam dudálni, csak simán megelőzőm az ilyen mazsolákat és magamban azt gondolom, hogy te jó ég, de béna, hogy lehet ennek jogsija, vagy hogy el álruhás suzukis. Mellesleg ha lassan mész és akadályozod a forgalmat, azzal ugyanúgy megszeged a kreszt, csak úgy szólok
2019. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!