Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másfél millió forintom van...

Másfél millió forintom van autóra az elvárás hogy 2013 utáni legyen?

Figyelt kérdés

A szüleimtől kaptam másfél milliót autóra (ezen felül még van átirás biztositás stb stb ) na de én elmentem egy nagy autókeresési túrára egy autószerelővel . Egyetlenegy autót találtunk ami jó volt egy 1.6 benzines 2007-es ghia felszereltségű ford focus . Felhívtam szüleimet hogy woho végre megvan és vihetem és ekkor mondta hogy felejtsem e z túl öreg .. mindenképpen 2012 utánit nézzek mert a többi szar és ennyiért már majdhogynem új autót lehet kapni . hát nagyon el vannak tájolva .. De nem tudok vele mit kezdeni ez az ő pénzük . És van bármi tippetek hogy mit keressek enyiért ? Mindenképpen benzines kellene mert sokat használnám városba és rövidtávoznék is vele biztosan nem egyszer néha lekell ugranom debrecenbe olyan havi 1x mennék vele külvárosba is szóval valami 1.4-es vagy 1.6-os benzinest keresek. Illetve Édesanyám azt mondta hogy Volswagen, Opel vagy Skoda játszik csak illetve 5 ajtós . Na én nézelődtem hahun..


[link] ezt találtam de 250 ezer kilométer egy 6 éves autóban szerintem az rengeteg.


vagy esetleg még ez : [link] ?



[link] vagy ez csak erről a cégről sok rosszat hallani



2017. máj. 28. 06:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ne fogadd el akkor a pénzt és a saját pénzedből vegyél olyan autót, amilyet szeretnél.
2017. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen autót veszel vajon, a szüleid szerint, ami kijön átírással 1.5 M-ból? Hát jót azt nem...
2017. máj. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5 évesnél fiatalabb autót másfél millióért nem találsz, illetve, amit mégis, az nem fog tetszeni.
2017. máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Az AAA-nak közelébe se menj!


A garis, flottás Fabiatól nem kell félni, jó lehet.


A 250k-s Astra is lehet jó vétel. Nagy valószínűséggel nem tekerték, ha eleve ennyi van benne 6 év alatt.


Kérdezz rá a garanciális feltételekre, hogy pontosan mit is tartalmaznak! Mi csak garanciális használt autót vettünk a családban. Apáméval nem volt gond, enyémben viszont klímakompresszort és vezérlést is kellett cserélni. Gari hiányában kb. 600.000 Ft-tal lennék vékonyabb, pedig egy patika állapotú, 4 éves kocsit vettem dupla annyiért, mint amennyit te szánnál rá.


Nézegesd naponta a Dasweltautó oldalát is! Szokott lenni a kívánalmaitoknak (kivétel évjárat) megfelelő autó garanciával.

2017. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Szuleidnek uzenem: bocs, de kretenek. mutatok en neked olyan 2013-as autot, ami 50%-kal xarabb allapotban van, mint az en 2008-as mk2-es focusom...
2017. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Ezek sem 2013 utániak, amiket linkeltél...

Ezekkel a paraméterekkel, hogy max 4 éves és max 1.500.000, talán valami Dacia fér bele. + átírás + szerviz + biztosítás.

[link]

A szüleid nagyon el vannak tájolva: "Ennyiért már majdhogynem új autót lehet kapni." Persze VW-t, mi?! :) Mutasd meg nekik, hogy egy mostani új Astra fapad felszereltséggel, alap motorral is majdnem 5 millóról indul listaáron. Egy kis Corsa is 3,5 milliótól indul. De a VW Golf/Polo sem olcsóbb.

Szerintem a szüleid régen vehettek új autót és leragadtak a 15-20 évvel ezelőtti F Astra áránál és az van az emlékeikben azért mondják. Tájékoztasd őket, hogy már más árak vannak!

2017. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Mi csak garanciális használt autót vettünk a családban. Apáméval nem volt gond, enyémben viszont klímakompresszort és vezérlést is kellett cserélni."


A vezérlés csere garanciális?! :O

Ez csak azért meglepő számomra,mert ha új autót veszel szalonban gyári garanciával, a vezérléskészlet csere ott sem garanciális, mert ha lefutottad a csereintervallumnak megfelelő km-t, évet, a te költséged, felelősséged cserélni, mivel kopó-fogyó eszköz. Mint ahogy az olajcseréket, fékbetét, gumit és más hasonló kopó alkatrészt is neked kell cseréltetni hiába garanciális a kocsi.

Kivétel az alól ha mondjuk csereintervallumon belül elszakad a vezérműszíj és kikönyököl a hajtókar a blokkon.

2017. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Biztos van 2013-mas VW 1.5 millióért, csak kicsit totálkárosra lehet törve. :)

Én a 2004-es autóm vettem 2 millióért, nem bántam meg. Lehetne fiatalabb, és? Mit érdekel engem. Rozsda nincs, jó darabig nem is lesz, kevés km van benn, full extrás. Semmivel sem tud többet egy 8 évvel fiatalabb Opel mondjuk.

2017. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Énis mondtam nekik hogy el vannak tájolva de hiába mutattam nekik használt autón jaj ez hülyeség menjek ki autópiacra ott biztos találok .. Hozzáteszem oda se hajlandóak eljönni velem .. Ez vna beletörődtem hogy nem lesz tőlük autóm majd magamnak veszek eggyet egyszer .
2017. máj. 28. 14:03
 10/17 anonim ***** válasza:
4éves autót 1,5misiből? Hát hajár, én ennyiért 15éveset vettem.
2017. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!