Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi szerint válasszak az...

Mi szerint válasszak az oktatók, autók közül? (Mazsola)

Figyelt kérdés

Sikeres KRESZ vizsgát követően szeretnék választani oktatót, illetve autót. Számomra az a fontosabb, hogy milyen az oktató személyisége, ugyan ezt így képről nem állapíthatom meg. Az autót tekintve elvileg az a legjobb, ha minél nagyobb autón tanul az ember, mert akkor nem lesz baj később a parkolással pl kicsi autó vagy netán nagy autó parkolással.

Esetleg milyen tapasztalatok van a mazsola autósiskola oktatóival kapcsolatban? Fiatal vezető vagyok [18]

Mi szerint válasszak az oktatót?


Válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 29. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg az oktató személyisége a fontos, próbálj minél jobban utánakérdezni ismerősöktől, kit ajánlanak, esetleg az autós iskola (Facebook) oldalán a véleményeknél. Ha meg egyik alapján se jutsz döntésre, esetleg bemész az iskolához és mondod, hogy milyen oktatót képzeltél el, kit javasolnának. Aztán ha jó fejek akkor tényleg aszerint mondanak nevet, nem úgy, hogy kinek van kevés tanulója. Autó szempontjából meg, én egy diesel Golfon tanultam, nagyon könnyű volt kezelni. Hogy ez most jó-e, vagy rossz.. Szerintem annyira nem oszt nem szoroz, kicsit furi volt az itthoni nagy benzines autónk először, de meg lehet szokni. Én nem bánom, hogy kis autón tanultam, tök jól ment minden, volt sikerélményem, magabiztosságom, rutint meg úgyse akkor szerez az ember.
2019. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha autó szerint kell fogsz választani inkább a modernségét nézd, sokkal könnyebb lesz vezetni.
2019. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!