Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy esetleges motorcserénél...

Egy esetleges motorcserénél milyen kölcségekre számoljak illetve mennyire nehéz a papíroztatás?

Figyelt kérdés
Van egy kis feliciám és nagyon megszerettem nem tervezem eladni inkább komplett felújításon gondolkodok és gondoltam ha már menni fog a pénz akkor a kis 1.3-as mocit lecserélném egy VR6-ra majd a jövőben. igen tudom erősített fékek, meg minden egyéb renszert is meg kell majd vennem szóval ebbe ne kössetek bele addig a motor be se kerülne amíg ezek nincsenek meg. ellenben a papírozás menetével egyáltalán nem vagyok tisztában és ez érdekelne lépésről lépésre mire lesz szükségem.

2019. máj. 2. 21:32
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
61%
Semmire nem lesz szükseged tekintve hogy te ezt az életben le nem papirozod......
2019. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De semmi mód nincs rá? és ha teszem azt a motor úgy elromlik, hogy kuka akkor mások hogy papírozzák le új motorral? vagy ők csak azért tudják ugyan olyan KW-os kerül bele mint a gyári és azt engedik?

Tudtommal van eredeti Felicia vr6 azért érdekelt volna.

igaz ritka mint a fehér holló.

2019. máj. 2. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

"Simán" le lehet papírozni egy ésszerű motorcserét, ez már nem az. Gyakorlatilag az egész autót át kell építeni. Egy mérnökirodával beszélj, aki ilyenekkel foglalkozik, de csak a papír több százezer lesz, lakatosmunka szintén hat számjegyű. Inkább rakd bele a gyárilag is létező legerősebb motort és kész.

Totalcar Golf IV motorcserés cikkét olvasd el, hasznos lesz

2019. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
26%

"De semmi mód nincs rá? "

Nincs!Ilyen baromságra nincs!


"és ha teszem azt a motor úgy elromlik, hogy kuka akkor mások hogy papírozzák le új motorral?"

Ugy hogy tipus azonost raknak bele,magyarul ugyanazt ami addig is benne volt


"Tudtommal van eredeti Felicia vr6 azért érdekelt volna."

Ó igen,hogyne meg van special kiadasba 6.5amg V12-es is........


Ha annyira tuningoni akarod akkor rakj bele egy 1.6Mpi-t 75 lóval!Tekintve hogy az volt benne a legerősebb gyari motor,annak még a papirozasa is megoldható!De láthatóan teljesen kotta vagy a témához ugyhogy en a helyedben hagynám ugy ahogy van,es vigyaznék hogy a kezem ne logjon bele a bilibe!

2019. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Második komnmentelő köszi a tippet :)
2019. máj. 2. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Olcsóbban kijönnél ha kerítenél egy gyári darabot, ahogy a másik párezer motorcserés kérdésnél el lett regélve.
2019. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!