Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első bmw-nek melyik lenne az...

Első bmw-nek melyik lenne az ideális? Benzines jöhetne szóba.

Figyelt kérdés

A vételár 3,5M mindennel együtt, sajnos a 3-asból az E90 pont N-es motorkódú mind, M-es meg csak régieknél van már, olyanra meg nem szeretnék költeni, még a totalcar-on is leírták anno hogy olcsón vett szar, sosem lesz már igazi autó, csak vinné a pénzt.


Volt Astra-m, Focusom, úgy gondolom ideje lenne kipróbálni egy hátsókerekest is.


2019. máj. 3. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 walk w1th mee ***** válasza:
egy e90 325i azért nm lenne sz r
2019. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyha belekalkulálod a láccserét, a koksztalanítást, a tandem pumpát, az egr-t, a futóművet és a vízpumpáknak a cseréjét akkor egy 25i- vel sokáig el lehet lenni.
2019. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
Minden képpen valami nímetbű' frissen bizniszre behozott ,kint 80éves vak ügyved vasárnapi templomba járós autojat ajanlanam!
2019. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Az oldal indulása óta jelen vagyok a fórumon, sok érdekes emberrel beszéltem, de tőled azért pont autós témában nem ezt vártam volna, felnőtt emberek vagyunk.

Ha mondjuk Mercedesről kérdeztem volna, kevésbé lennék célpont ezek szerint.

2019. máj. 4. 01:26
 6/7 anonim ***** válasza:

E90-ben a nagyobb benzinesek közt a 252 lovas 330i még viszonylag problémamentesebb, mint a többi. Természetesen állapot, előző tulaj függvénye minden esetben.


Ha élményautót szeretnél, akkor E46 330ci.

2019. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megveheted, de lehetőleg a km ne 300 ezer fölött legyen benne!


Állapotot veszünk nem évjáratot!

2019. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!