Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót javasoltok?

Milyen első autót javasoltok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nincs sok pénzem egy új kocsira. De nekem az a lényeg, hogy guruljon :)

Kb 250 ezer a keret. A régi kocsik is tetszenek, főleg a Zastava meg a Wartburg.



2019. máj. 6. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Na ezt a kettőt felejtsd el.
2019. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Suzuki swift. Ha nem értesz a szereléshez.
2019. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az a lényeg, hogy guruljon, de az olcsó kocsik jellemzően szerviz igényesek is, tehát amit a kocsi vételárán megspórolsz, azt otthagyod a szerelőnél, mert akármennyire akarod, nem fog gurulni.

A régebbi suzukiknak valóban olcsóbb a szervizelése, így én is ezt a típust javaslom.

2019. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Swift, de a Ford Fiesta sem rossz, vagy F Astra. Egyik ismerősöm olyan jó állapotú ezres Swiftet vett 210 ezerért, hogy a klímás 1.3-as Swiftem(kilakatoltattam) odaadtam volna érte , mondjuk nem adtam, de megfontoltam volna az ajánlatot, az olyan szép mint a gyári amit vett.
2019. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D. Brasco ***** válasza:
Talán valami jobb twingot/swiftet kifoghatsz ennyiert
2019. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"de az olcsó kocsik jellemzően szerviz igényesek is"


170-ért vettem tavaly egy dízel opelt, egyedül a hátsó fékeket kellett javítani.

Vidékről járok vele budapestre, kb 45 ezret raktam bele eddig.


Szegény ismerős 700-ért vett egy Daewoo-t, kb minden héten lerohad vele valahol, nem tudom hanyadszorra vontattam már.


Vegyél egy benzines f astrát, pl 1.4-est, 1.6-ost, 8 szelepest.

De a küszöböket alul nézd meg.

200-ért már gyógyszertár állapotút találsz.

2019. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Suzuki swiftet vennék ennyiért a helyedben! :) nekünk 3is volt kb 15év alatt és gibd nélkül mentek végig! ;) olaj legyen benne meg benzin azt jóvan’
2019. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
***Gond nélkül
2019. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


És még a cuccoknak is van hely, ha kell.

2019. máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi valaszokat! 9# Ez valóban egy jó kocsinak tűnik. És árban is kereteken belül van. Fogyasztása kb mennyi lehet városban?
2019. máj. 7. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!