Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót válasszak kezdőként?

Milyen autót válasszak kezdőként?

Figyelt kérdés
Lassan két éve van jogosítványom, de eddig nem vezettem túl gyakran. Most viszont jól jönne egy autó, mert akkor sokkal könnyebb lenne megoldani a közlekedést, így állandóan a szüleim hurcolgatnak ide-oda, állomásra stb., viszont már nekik is kezd belőle elegük lenni és mondták, hogy vesznek nekem egy autót. Nekik megvan a saját maguk preferenciája, de ők már más szemmel nézik ezt hiszen évek óta vezetnek napi szinten. Például most egy Toyota Aurisunk van, amit ők nagyon szeretnek, és én elhiszem, hogy nekik jó vezetni, de én nem nagyon tudtam vele mit kezdeni, mert konkrétan semmit nem látok abból az autóból, holott nem is vagyok alacsony (170). Én egy A osztályos Mercedesen tanultam vezetni, ott pl. nem volt ilyen problémám és azt szerettem. A bátyám Nissan micra-ját is kényelmes volt. Szóval valami olyan autót szeretnék, ami egy kezdőnek könnyebb vezetni és nekem pl. ez is szempont, hogy normálisan kilássak belőle és ne valami böhöm kocsiból kelljen leskelődni. Viszont abszolút nem értek az autókhoz, soha nem is érdekeltek és nem tudom, hogy milyen szempontok fontosak vagy amúgy egyáltalán mégis milyen választékból lehet keresgélni.
2019. máj. 12. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sok felesleges infó helyett leírhattad volna, hogy mire használnád és mennyit szánsz rá.
2019. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Napi szinten városon belüli közlekedésre, illetve hetente egyszer 2x50 km oda-vissza két város között. Max. 1,5 millió.
2019. máj. 12. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:

170 vagyok én is és ugyanúgy kilátok a régi swiftből mint fater Vitarájából szóval nem igazán értettem ezt a kilátós dolgot.

Ennyiért már lehet kapni kevés kmres 2010-11-es Citroen C3-akat szerintem egy nézést megérnek

2019. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egy Auris nem jó, egy Micra meg igen, akkor nem nagyon lehet jót mondani neked.

Vegyél Micra-t, van a családban, van tapasztalat stb.

2019. máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az Auris-szal tényleg csak annyi a bajom, hogy nem látok ki belőle. Nekem tök magasnak tűnik a műszerfal, kb. kitakar mindent.

2019. máj. 13. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:

#3


Egy Vitarából mondjuk nem nagy szám kilátni, mert az egy normál személyautó magasított karosszériával, nem terepjáró... (bocs az offért)

2019. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!