Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Pergető horgászathoz keresek...

Miklós37 kérdése:

Pergető horgászathoz keresek kezdőként megbízható márkát és nem csúcskategóriát. Mit válasszak?

Figyelt kérdés
Első botom egy shimano volt 3m 25-50g dobósúly. Univerzálisabb botot kerestem és úgy terveztem partról fogok többet pergetni, ezért is lett ekkora. Most viszont egy érzékenyebb botot vennék. 1,80, 2,10-ben gondolkodom. Milyen márkát érdemes még venni? Ilyeneket nézek: shimano katana, nevis fullback spin, mivardi imperium spin. Bármilyen tanácsot elfogadok, orsóra is! Én okumákat szoktam használni, mással nincs tapasztalatom.

2017. nov. 8. 14:45
 1/1 anonim válasza:

saját tapasztalat alapján bátran merem ajánlani a EnergoTeam Excalibur Bass 180-at botnak. Nekem mindenre megfelelt eddig pedig volt elég időt kint velem a vízparton. És én olya vagyok ha egy botot nem szaretek akkor nem viszem már ki se.. ez volt jellemző az előző pergetó botomra( egy shimano 240-es, 14-40g dobósúlyú volt) de amióta ez meglett sokkal jobba n megszerettem és rengeteg új lehetőséget is megnyitott az adottságainak köszönhetően. Mivel az előző botoddal nem mondható kicsit se Ul közelébe se így ez biztos nagyobb változás hozna a horgászatba, és még ha megtetszik ez akkor van lehetőség tovább finomítani az egészen.

Orsónak nem tudom milyen érba gondolkodsz, de én szintén saját tapasztalat alapján shiamno orsót ajánlanék. Ha egy ilyen 10000 Ft körül keresel akkor szerintem megfelelő lehet rá a shimano sienna 1000 FD vagy shimano catana 1000 FC (ezt én nem használom pergetni, de jó tapasztalataim vannak vele, de van ismerősöm aki igen, és meg van elégedve vele)) vagy ha már orsóra többet költesz( jelentősen) akkor akár mehet shimano tecnium 1000 FD rá és az szeritnem az orsóval akkor már többet nem is lesz problémád( legalábbis pár évig biztosan nem, sajnos saját tapasztalat ezzel csak annyi van, ameddig kölcsön kaptam egy ilyet..)

ha bármi kérdésed van még írj privátot és megpróbálok segíteni

2017. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!