Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionnal az autók sávjában...

Kamionnal az autók sávjában mentem át a határon. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Ausztriából mentem Németországba, egy jó ideje már követtem az előttem lévőt, adaptív tempomat, szóval igencsak elvoltam bambulva. Volt egy tábla előtte, ami a 2 sávos út belső sávjára mutatott, és ott volt egy 3,5 tonnás tiltótábla, gondolom az előzni tilos miatt, de a határnál a külső sávból lett a belső sáv, és a kihajtó ahol a kamionoknak kellene kimennie, vagyis gondolom, mert én táblát nem láttam nagyon, csak amikor már ott voltam ahol le kellett volna menni akkor láttam két rendőr áll ott és mutogatnak valamit, mire rájöttem mire asszociálnak már túlmentem, az előttem lévő is, az egyik rendőr előkapta a telefonját és gondolom fotózott egyet.


Mire lehet számítani? Gondolom büntetésre, de mennyire? Ha valakinek volt hasonlója megköszönném ha leírná meg hogy mi lett belőle :D


Köszi



2019. máj. 22. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Majd küldik a büntetést ha akarják.

Jobb ha figyelsz még ha kezdő is vagy mert akár be is szorulhatsz , az pedig drágább mint abüntetés.

2019. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod te hogy fotózott.

Közben a csajának írt, hogy "mindjárt otthon vagyok bébi".

2019. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha lehet telefonozni 130-al az pályán, akkor csak te szopod be a harci f*aszt.
2019. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mivan? xD
2019. máj. 25. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as szerintem beszippantott egy kicsit mielőtt leírta ezt. :D
2019. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#3 vagyok

csak beütött a cucc.

2019. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#3 és 6 vagyok.

adhattál volna kevesebbet.

2019. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!