Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Büntetőfékezésre mit lehet...

Büntetőfékezésre mit lehet reagálni?

Figyelt kérdés
Veletek történt már ilyen? Vagy ti szoktatok ilyet csinálni?

2019. máj. 22. 16:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, hogy mi van a segged alatt. Ha valami céges kocsi, netán valami teherautó, bele kell rongyolni a gcibe. Ha okosan csinálod, nem téged fognak felelősségre vonni
2019. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%
Betartani a követési távolságot. Ami úgy szól, hogy az előtted menő hirtelen fékezése esetén is mögötte biztonságosan meg tudj állni.
2019. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Xard le.
2019. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%
El kellene gondolkodi, hogy miért büntetőzött előtted.
2019. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Felesleges tovább hergelni egymást. Kerülj minél távolabb tőle.
2019. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 dirtboy ***** válasza:
100%

4es, hidd el van hogy indokolatlanul is csinálják.

Pl én tegnap mentem az m30ason, kb 115-120al mehetett egy passat, én olyan 130al. Ahogy kezdtem közeledni index ki, szépen be húzódtam a belsőbe erre elkezdett gyorsítani kb 140-145nél jártunk mikor inkább ráhagytam és vissza mentem mögé.

nem villogtam nem dudáltam.

erre sem igen volt oka.

utána ugyan ott letért ahol én, egy körforgóbol kifelé pedig szándékosan csiga tempót vett fel. Indexet kiraktam hogy megelőzöm megint gázra lépett.

kérdem én mit is követtem el, miben is zavartam őt?

2019. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok mindent nem lehet, talán a legjobb, hogy fedélzeti kamerával rögzíted és kirakod youtubera a mocskot rendszámostul, had égjen a feje.

Velem eddig 1x volt ilyen. Valami jampigyerek az ősrégi rohadó fehér VW sharan egyterűjével hasított a belső sávban az M3 bevezetőnél, ahol elméletileg 80 a felső korlát. Persze általában gyorsabban mennek, amit én is megértek, olyan 90-100 körül voltam. Erre jön az idióta, mehetett vagy 150-160-al (belvárosban, bevezetőn!), elkezd villogni, meg se vár hogy átsoroljak, kielőz és tövig fékezett. Az volt a szerencsém, hogy a 1. jól reagáltam, 2. a rohadó fostalicskáján nem fogott olyan erősen a fék mint pl egy újabb autón. Utána elkezdtem ezerrel dudálni rá és ahogy egy csomópontba értünk gyorsan áthajtott a sárgán, nem volt pofája megállni. Kiraknám a rendszámát is, de már elfelejtettem és szerencsére nem lett baj.

Az ilyen idióta nem gondol arra, hogy nők, esetleg gyerek/idős van az autóban.

2019. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, hogy valószínüleg hülyeséget kérdezek, de mire jó a "büntetöfékezés"?

Nem Magyarországon élek és itt ez nem divat, viszont az ilyet igen komolyan büntetik közúti veszélyeztetés miatt.

2019. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%
Lassítani, hogy eltűnjön a pi*csába.
2019. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy tudtam, a KRESZ kimondja, hogy csakis a KRESZ szabályzatát szem előtt tartva közlekedjünk, semmi megtorlás, büntetés, provokálás, stb.

Azok a fszjankók, akik meg a közutat használják fszméregetésre, remélhetőleg egy útszéli fa csukatja be náluk a tepsiajtót....

Lehet ezt is lepontozni....

2019. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!