Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesti autósiskolák?

Budapesti autósiskolák?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretném elkezdeni a jogsit, de teljesen tanácstalan vagyok. Szeretnék találni egy olyan autósiskolát (vagy magánoktatót) ahol a KRESZt és a gyakorlatit is meg tudom együtt csinálni, de lehetőleg 150000 forint alatt, és úgy hogy ne kelljen fél évnél többet várnom az oktatóra. Meg természetesen azt is szeretném, ha nem kéne úgymond "megtámogatni" a jogsimat. (Tudom, ha nem megyek át a vizsgán, a saját hibám miatt az teljesen oké, csak azt nem akarom, hogy ha mondjuk jól sikerül, akkor is kelljen még egyszer mennem.) Tudtok esetleg Budapesten ajánlani ilyen iskolát? Vagy akár Dél-Buda vonzáskörzetében? (Érd, Budaörs stb.)

Köszönöm előre is!



2019. máj. 26. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

"lehetőleg 150000 forint alatt"

Sok sikert...

(Ilyet nem fogsz találni.)

2019. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hovarju ***** válasza:
150000 alatt nem fogsz találni iskolát. A többi feltételednek viszont megfelel a jogsicentrum pont hu
2019. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 28. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!