Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Hondából mekkore kedvezmény...

Új Hondából mekkore kedvezmény adnak?

Figyelt kérdés

Üdv.

Nézem a honda weboldalát, és tetszik egy 5 ajtós civic, érdekelne, hogy a 8 688 693 Ft listaárból, kb. mekkora kerdvezmény adnak a kereskedők?

Köszi!



2019. máj. 29. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha látják, hogy komoly vagy. valamint ha egy összegbe akarod kifizetni, ha 10%-ot nem is, de talán 8 millióra le tudod kerekíttetni. Jó kiállás, magabiztosság és lássák, hogy komoly fizetőképes ügyfél vagy.
2019. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2019. máj. 30. 00:10
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha ügyesen csinálod én a 15%-ot sem tartom elképzelhetetlennek. A flottakezelők 20-22%-ot is kapnak. Igaz ők nagyvevők, de 15% neked is összejöhet. Az időzítésen is sok múlik, minden kereskedésnek van egy kitűzött éves kvóta amit el kell adni, ha ez még nincs meg és közel az év vége, akkor akár mínusszal is odaadnak a végén pár autót, hogy a kitűzött darabszám teljesüljön és megkapják az év végi bónuszt. Én vettem így év végén 4,3 milliós autót 2,5 millióért, és az volt az érzésem hogy még olcsóbban is adtak volna. Az adott példányon buktak ugyan, de teljesült vele nekik az év végi bónusz kifizetés feltétele, és szummában sokkal jobban jártak.
2019. máj. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésnél mindig írják, hogy ki kell öltözni, stb. Hát nem tudom mennyire ettől függ az ár. Én más márkánál először úgy mentem oda, hogy csak érdeklődnék, hogy ha a jövőben lecserélném az autómat mik a lehetőségek. Nem is öltöztem ki, sima farmer-póló összeállításban sétáltam be gyalog az utcáról. Nem hajtottak el, nagyon készségesen elbeszélgettek velem, majdnem egy órát. Sőt még ők tukmálták, hogy menjünk egy körre tesztvezetni, úgy hogy kihangsúlyoztam, hogy bő egy év múlva tervezem az autócserét. Szóval én azt tapasztaltam, hogy nem igazán pofára adják az árakat.

Kb egy év múlva e-mailben kértem árat több szalontól is. Tehát fogalmuk sem volt hogy ki vagyok, mennyi idős vagyok, hogy nézek ki, stb.

Végül egy listaáron 9,1 milliós autót 7,3-ért sikerült megvenni. Ezt csak azért írtam le, mert hasonló árkategória, mint amit te néztél. Szerintem olyan 10% engedmény teljesen általános szinte mindenhol. Mint ahogy írtam, a Hondát nem ismerem, de csodálkoznék rajta ha nem adnák oda 7,6-7,8 környékén.

2019. máj. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tavaly, mikor új autót vettem, 3 perc alatt megírtam egy árajánlatkérő e-mailt (annyi, mint ide kiírni egy kérdést), amelyet elküldtem 3-4 szalonnak. Mindenhonnan jött vissza válasz, kedvezményekkel, kb. 20-30.000Ft-os eltérésekkel.

Viszont kaptam egy akciós felszereltségre is ajánlatot (neten még fenn sem volt), amely az összes többinél kedvezőbb volt. Végül azt választottam, és még abból is sikerült egy picit faragni az árból.

2019. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, hogy készleten levő autót viszel el ezzel kisegítve a raktárkészlet apadását és megmentve a kereskedést a további biztosítási és kauciós díjak fizetésétől (15-20%) vagy nekiállsz egyedi opciókkal konfigurálni egy saját rendelést, tovább terhelve ezzel a gyártósort és a logisztikai láncot (5-10%).

Amúgy a Civicnél jelenleg kevés rosszabb ajánlat van a piacon - ennyiért már a Subaru Imprezát adják állandó összkerékhajtással, új Mazda 3-at, Volvo V40-et vagy nagyon magas felszereltségű Hyundai i30-at, Alfa Giuliettát (ami kifutó modell áron megy). Még csak azt sem mondanám, hogy a Honda szebb ezeknél vagy többet tud bármiben, márkakereskedés/szerviz pl. alig van az országban. Amiben jobb a Honda az egyedül az értéktartás - de ha csak nem tervezed 5-6 év múlva eladni ezen nem bukhatsz azért olyan sokat.

2019. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Az 1,5 literesre van kedvezmény de igazából a Honda olyan mint a Mazda nem nagyon adnak kedvezmenyt

ennyit tudok, 20 év Honda után mazdaval járok most így nincs friss tapasztalatom de soha nem osztogattak a kedvezményt nem opel ez

2019. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek ment a zöld!:)
2019. jún. 1. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!