Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék fejlődni a...

Hogyan tudnék fejlődni a vezetésben? 18/f

Figyelt kérdés
Ma buktam meg másodjára a forgalmi vizsgán (az első oktatót leváltottam az első bukás után, vele vezettem 50 órát, nagyon rossz volt. Cigizett a kocsiban, és amikor elrontottam valamit akkor káromkodott. A mostanival kb. 20at vezettem) A mostani oktatóm jó, azt mondja, hogy tudok vezetni,de ma megbuktam. Azt mondta fizessem be a vizsgát, és majd a vizsga előtt menjek el hozzá párszor, mert jól vezetek. (Háromszor kellett kanyarodni balra egyirányú utcából, az utolsó kanyarodádnál nem húzodtam jobbra és ezen buktam meg). Nem tudom, hogyan tudnék fejlődni vezetés terén...
2019. jún. 1. 01:21
 1/5 $$$$$ ***** válasza:

Oda kell figyelni hogy mit csinalsz. Nem nagy kaland. Csak nem arra kell ragörcsölni hogy "uristen le ne fulladjak,,meg iylenek. Meg egyaltalan nem kell izgulni. Figyelni kell a táblákat meg az utat és a jelzéseket és akkor laza. Nekem oktoberben lesz 2 eves a B-s jogsim. Ma az A2böl forgalmi vizsgátam elsöre meglett és hibátlan. Bar mar 5 eve motorzok. Tehat a motor kezelessel semmi bajom se volt. De nem is et a lenyeg. Annyi szamit hogy ne izgulj ne görcsölj . Lazan neki állsz odafigyelsz a táblákra,útburkolati jelekre es a környezetedre. És akkor sima.

18/F

2019. jún. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát ha eddig nem figyelt a táblákra/útburkolati jelekre, a környezetére, nincs keresni valója az utakon.

Ha ideges, akkor pedig a sebességre nem fog odafigyelni???

2019. jún. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert!
2019. jún. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem elhatározás kérdése. Hiába gyakorolsz bármennyit a vizsga előtt, előfordulhat, hogy hibázni fogsz a vizsgán és ez bukással jár. A vizsgadrukk is rontja a teljesítményt, tapasztalatból mondom. Én is nemrég buktam olyan dolgok miatt, ami a gyakorlásokon jól ment. Sok sikert a következő vizsgádhoz!
2019. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 $$$$$ ***** válasza:
Jaja a bukás nem nagy dolog kocsinal én is buktam 1 szer. Sokszor csak a szerencsen mullik. Azon ne izgulj. De mondom az a lényeg ne idegeskedj legyel nyugodt. Es figyelj oda mindenre. Nem oylan nehez azt a 40-45 percet(motornal most ennyi volt,kocsira mar nem emlekszek) végig koncentralni XD . Csak ne izgulj mert ha izgulsz könnyebb elrontani mert nem tudsz rendesen oda figyelni.
2019. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!