Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te mit vettél első autónak,...

Te mit vettél első autónak, megbántad vagy nem?

Figyelt kérdés

És mit vennél most, mennyibe került, hibák költségek, mennyibe ált meg az ára. Szüleid mit szóltak?



Én bömöst nézek mostanság, szüleim suzuki altoja kifejezetten taszít. nagyon fapados...


Haverom compakt BMW E36-ja valami isten király, nem vezettem csak ültem benne de ezeken a csöves utakon is baromi jól ment.



2019. jún. 1. 19:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Eleinte mikor csináltam a jogsijaimat kicsit álomvilágban éltem, gyors autó és egy sportmotor volt a tervem, amiből csak a motor lett valóság, és rögtön belebolondultam, autót már nem úgy kerestem hogy menjen minél jobban, és a sok barmot én hívjam ki egy kis fogócskára, mert egy ilyen elképzelésre egy ingatlan árára lenne szükség.

Vettem 3 ajtós 1.6os Honda Civic-et, szerencsére a karosszéria rozsdamentes, csak cipekedésre használom és télen meg minuszokban. Ilyenkor már a motoré a főszerep.

2019. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én egy suzukit.

Nagyon jó autó volt és azzal intéztem az ügyeket munkákat szereztem.

Évekig volt jó szolgam, azt volt másik autóm is, de nem vettem bmwt így tellett végülis egy lovacskas autóra 450 lovas szívó motorral. Ha nincs suzukim akkor soha nem lett volna ilyen autóm.

2019. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

C Corsa 1.8 motorral


nem bántam meg, 10 liter alatt evett, jól ment, és olcsó volt a szervizelése

2019. jún. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én egy másfél éves Ignist vettem 50 ezer kilométerrel, mert magas, idős embernek is kényelmes (mondták).

Utóbb kiderült, súlyos baleset érte, amit ugyan rendbe hoztak, de hát azért mégis… És a szüleim szerint egyáltalán nem kényelmes beszállni, kiszállni, ülni benne.

Ugyanakkor jött ki a Yaris, és az előző kiadás maradékát jóval olcsóbban lehetett megvenni.

Minimális eltéréssel új kocsit vehettem volna.

2019. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Porsche 942 volt az első autóm 22 évvel ezelőtt.

Tovább is megtarthattam volna..

Utána egy E30 323i. :)

2019. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
BMW 316ti 318ti compaktokat néztem ki első autónak, mit szóltok hozzá?
2019. jún. 8. 09:10
 17/17 anonim válasza:
Subarut vegyél, azt tudod használni télen is.
2019. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!