Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel az autóval nagyot vesztek?

Ezzel az autóval nagyot vesztek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokba van a fenntartása?

[link]



2019. jún. 1. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg be nem szarik valami rajta,addíg csak a kötelezők.

Hozzátenném,hogy dízelnél elég lutri a dolog mert pont ilyenkor jönnek elő az adagolóproblémák

2019. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uj aranak 20 szazalekaert megis mire szamitasz?
2019. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A benne rejlő technika, és megoldások miatt, eleve nem mindegy hova viszik javíttatni, akinek ettől drágább német prémiumja van annak nem gond márkaszervizbe be vinni, még ha csak fékbetétek és olaj és szűrők cseréit fogja kérni.


Szerintem legbelül érzi az ember hogy egy autót be tud-e vállalni vagy sem, egy időben én is éjszakákat, heteket töltöttem azzal hogy utána nézek annak a típusnak amelyik érdekelt, csak amikor euroban írták a költségeket, amik ráadásul maszeknál történt javítások voltak levegőt nem tudtam venni. Akkor végérvényesen lemondtam az audi merci bmw bármelyikéről.


Ezek olyanoknak jók akik márka fanok, és egy 700 ezres számlát is azonnal tudnak rendezni, egy fos 325-ös 8 éves bmw legdrágább tétele eddig egy fél milliós mutatvány volt, automata váltóval rokonnak, és nem is egy sport autó amire megérné locsolni a pénzt, megjelenése meg nincsen.


Azzal számolj hogy ilyen autókat sehogyan sem fogsz tudni kihozni olyan árban mint egy Lexust pl, mert amíg ebben szökő évente elszaródik valami arra jobban fel lehet készülni, és bizonyára további nagy kiadás nem valószínű hogy előjön mint pl bmw-nél egy vanos probléma.


Havi szinten szerintem 200-at be lehet tervezni a legdurvább eshetőségre is tankoláson kívül, de ha megnézzük az autó árát mérlegelni kell hogy ér-e ennyit.

2019. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyit már tuti nem mint az aki újonnan vette. De fogsz rá költeni de gondolom ha akarod mutatni hogy van pénzed akkor nem gond ha pár fillért rá kell locsolni.

Na nekem ilyen vágyaim lennének én bevallalnam.

2019. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!