Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új autók vagy a régebbiek...

Feketeruhasember kérdése:

Az új autók vagy a régebbiek a jobbak?

Figyelt kérdés

Tekintsünk el az autók korából adódó negatív ill pozitív dolgoktól.

Mit utálsz és mit szeretsz egyikben másikban?


2019. jún. 6. 11:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Részecskeszűrő filter nem tartozik ezek közé."


Akkor neked is javasolnám, hogy vezessed a kipufogóból a gázt egyenesen az utastérbe. Az ilyeneket egy életre eltiltanám bármilyen autótól.

2019. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nem értem miért tiltanál el engem a vezetéstől..

Kicsit fordítva ülsz a lovon, de nem baj segítek.


Nem vagyok híve én sem annak hogy mindenféle rossz műszaki állapotú környezetszennyező autóval közlekedjünk.

Csak én úgy érzem a hiba elsősorban bennünk van, fogyasztókban. Mint már korábban is írtam miért kell mindenkinek még wc-re is autóval járnia? Egyszerűen hacsak nem nagybevásárolni megy valaki vagy vidékre akkor egyszerűen az emberek legnagyobb részének nincsen szüksége autóra. De semmi pénzért nem ülne tömegközlekedésre nehogy még a végén hamarabb is beérjen a munkahelyére..Én budapesten élek, reggel autóval megmozdulni nem lehet, a tömegközlekedés jól használható, eszem ágába nem lenne reggel a dugóban szopni. Nyilván nem azokról van itt szó akiknek a munkájához elengedhetetlen az autó.

Szóval összefoglalva, szerintem ha kicsit magunkba néznénk és elgondolkoznánk ezen akkor lehetne normális autókat csinálni és nem kezdenék az emberek kiszerelni az újabb autókból a filtereket stb. Engem egyébként nem zavar hogy bennük van, csak az hogy ez ennyibe kerül, meg a szopás ami vele van. Nekem ezért nem kéne ilyen autó. Mi lesz ezekkel a kocsikkal amikor már egyre értéktelenebbek lesznek, és a részecskeszűrő cseréje vetekedni fog a kocsi árával?

2019. jún. 9. 16:57
 23/24 anonim ***** válasza:

Értem én amit írsz, nekem konkrétan most azért nincs autóm, mert Budapesten élek pár éve, és semmi értelme nincs autózgatni. Pláne, hogy a nagyobb bevásárlást is már le lehet rendezni házhoz szállítással, bagóért.


Viszont nevetséges az a hozzáállás, hogy azért ne legyen szűrő, mert drága. Hát b..szki, akinek nincs pénze banánra, az ne vegyen majmot ugye. Ha nincs pénzed autót fenntartani, akkor ne tarts fenn. Nekem sincs pénzem helikopterezni, aztán mégsem azon nyihogok, hogy miért nem olcsóbb.

2019. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Szerintem meg én nem azt mondtam hogy nem tudnám kifizetni. Mert ki tudnám, az egy másik kérdés hogy nem akarom, majd akkor veszek olyan autót amiben nincsen vagy már nincsen, innentől hibás az érvelésed, nem vagyok én bajban, nincs ilyen problémám, csak feltettem egy kérdést. Tehát vehetem úgy hogy neked jobban tetszenek az újak és inkább azt vennél még ezek ellenére is?
2019. jún. 9. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!