Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford fiesta 1.3 tapasztalatok?

Ford fiesta 1.3 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Első autó vásárlása előtt állok , kíváncsi lennék kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel az autóval?

Pl: Mennyit fogyaszt ? (ki hol használta)

Felszereltség? (mármint mennyire használható)

Alkatrész árak?

Ja és télen okoz-e meglepetést a beindítása?



2019. jún. 6. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

1996-os Fiestám is van, 5 éve vettük 100 ezer forintért azért volt ilyen olcsó mert bal hátúl gittelt volt 40 ezerért ismerős megcsinálta, azóta nagyon nem volt vele baj, egészen a múlt év végi műszakiig, kellett féltengelyt, kupufogót, meg még pár apróságot venni, 102 ezer lett rá költve, úgy,hogy addig azaz 4 évig szinte csak kötelezőket meg benzint vettünk bele, fogyasztása télen városba 8-9 liter ,mivel én hidegjáratba használom (swift ugyan így használva 10 liter) a fiesta jobban fűt mint a Swift, szervós (légzsák) és van benne pollen szűrő, ami nagyon frankó dolog. Hosszú távon 5 liter a fogyasztása, eme autó csak 37kw-os, gyenge, de én szeretem.


Negatív :picik a tükrei. Nincs benne klíma.

2019. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, és Swift árba vannak az alkatrészek. És a kötelezője sem drága (mert gyenge 37 kw, mint egy trabi (1.1-es trabi)
2019. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- Átlagban 6-7 liter. Városban, télen nyilván több.

- Hülye kérdés. Alsókategóriás kisautó. Örülj, ha van benne manuál klíma, elektromos ablak, központi zár. Ha van benne, akkor nyilván használható (hacsak nem cseszte szét az előző tulaj).

- felmész bármelyik alkatrészes oldalra és meg tudod nézni.

- Ha jó állapotban van, akkor nem.

2019. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és nem mind kp záras, enyém sem volt az , az lett, naaagy nehézségek árán , nem azért mert balek a szerelő, csak bowdenes a zár (ha jól emlékszem) 35 ezer volt munkadíjastól a kp zár. És mondta a szerelő, hogy több fiestát nem válal , hogy tegyen bele távirányítós zárat :(
2019. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek. Jöhet még vélemény nyugodtan. Amúgy én egy 2004es típust néztem.
2019. jún. 7. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!