Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti akkor is használjátok az...

Ti akkor is használjátok az irányjelzőt, ha látjátok, hogy nincs a közeletekben senki?

Figyelt kérdés

2019. jún. 7. 14:06
1 2
 11/14 imnard ***** válasza:
61%

A közlekedésben a forgalmat folyamatosan figyelni kéne. Nem csak előre, hanem oldalra, és hátrafelé is a tükörből. Aki ezt teszi az tudja, érdemes-e használnia. Nem nagy dolog használni de néha én is kihagyom. Éjszaka viszont mindig villantok kettőt-hármat legalább, még akkor is, ha nem látok mozgást.

A minap láttam egy tanulókocsit, egyedül ült benne, feltételezem az oktató. Jobbra kanyarodott kétsávosra, természetesen rögtön a belsőbe, irányjelző nélkül. Majd mikor beért teljesen a sávba, akkor tette ki balra. Remélem a tanulóknak ezt nem így tanítja!

2019. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mint ahogy a Viking Sigyn kapitánya is biztos volt benne, hogy nincs előtte senki, ezért nem is jelezte az előzési szándékát...
2019. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Töredelmesen bevallom, hogy nem. Nem vagyok annyira szabálykövető, pedig a 40 éves autós múltam erre predesztinálna.
2019. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindig, de néha szoktam teljesen üres úton is jelezni a sávváltást, ilyesmi.
2019. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!