Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag klíma beszerelés? 07’...

OliverP.S kérdése:

Utólag klíma beszerelés? 07’ Swift

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 2007-es Suzuki Swiftem GC felszereltséggel ami annyit tesz, hogy nincs benne klíma. Utólagos beszerelès lehetséges lenne? Illetve ha igen, milyen áron mozognak?



2019. jún. 11. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Egyébként régebben valamilyen szinten divat volt de mostanában már nem is nagyon csinálják az utólagos klíma beépítést. Teljesen szét kell bombázni hozzá az autót, hatalmas bontás, rengeteg munka. Ha el is vállalnák valahol, szerintem valahol 3-500e forint körül biztos elkérnének érte anyaggal és munkával. Mindemellett úgy szét kell szedni hozzá az autót hogy többet sose raknák össze normálisan utána. Ezt egyszerűen el kell felejteni, ha klímás autó kell vegyél gyárilag klímásat, ezt meg add el.
2019. jún. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Az előttem szóló tűpontosan leírta a tényeket.


Mi megcsináltuk ezt az utólagos klímabeszerelést bontóból vett kiváló állapotú klímával, de még ma is felriadok a borzalomtól. Baromi sok, és fáradtságos meló otthon megcsinálni.


Ma már nem tennénk ilyent.

2019. jún. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
100%
Eladod es veszel egy klimásat ennyi!Minden más csak kidobott pénz meg elpocsékolt energia
2019. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Simán beépíthető! Nem bonyolult! LEgalábbis swiftben semmiképpen nem bonyolult.


A középkonzolt meglazítod, a műszerfalat 7 csavar rögzíti, de nem kell levenni azt. Fent a szélvédőnél vna 3 nagy csavar azt kilazítod, majd az anyós ulüsé felől 2 csavart kiszedel, illetve a kesztűtartónál. Ezután csak ki kell billenteni egy kicsit, hogy a fűtőmotor mellé beférjen a klíma utastéri alkatérsze, a tűzfalon leveszed a gumi fedeleket ahol ki fognak lógni ,majd a csövek a motortérbe. Utána márr a csöveket kell berakni, a hűtőventilátort, kpmpresszort illetve a kábelezést. Ezek sem bonyolultak, minden egyszerű. ÉN beszereltem sajátmagam, illetve egy ismerős is segített! Nyugodtan állj neki!

2019. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!