Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az újabb ecotec motoros...

Az újabb ecotec motoros Opelek is eszik az olajat? J, K astra.

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Olyan Opelt még nem találtak ki amelyik ne enné.
2019. jún. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi számít neked "ecotec" motornak?

Nekem H szériától voltak dízel Astráim, a motorburkolaton ecotec felirattal. Jelenleg egy K van, de még kevés km-rel.

Mérhető olajfogyasztásom egyiknél sem volt.

Ha benzinesekre gondolsz, korábban nagyban előélet függvénye volt. Ha húzták az olajcserét 30.000km-ig és a gyári javaslat ellenér pl egy H Astrába töltögették a 10W40-es teszkós olajat, mondván "jó az, a szuzukiba is ez vált be", akkor nem kell csodálkozni, hogy előbb utóbb megadta magát. A következő tulaj pedig mit sem sejtve mindent megadott az autónak és csodálkozva szidta, hogy micsoda egy hulladék ez az olajzabáló ecotec. Így keletkeznek a városi legendák... Elég sok fórumon, facebook csoportban fent vagyok, de K Astrákra még nem hallottam ilyen panaszt. Igaz ezek 90%-ban még első tulajos autók.

2019. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, már a H se ette. Nekem pl semmit se eszik, de nem is húzom el az olajcseréket és 5w30 olajat öntök bele.
2021. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!