Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel insignia vagy wolksvagen...

Opel insignia vagy wolksvagen passat? Melyiket valasztanatok? Ervek mellette, ellene?

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha a ketto kozul akkor opel mert foswagent nem vennek
2019. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Passatot akkor, ha szeretnél ismerkedni az autómentőkkel.
2019. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:

Akkor legyen az opel mert olyan hogy wolksvagen eleve nem is letezik............

De egyebkent nehogy irj egy evjaratot meg egy motort mert ugy talan még értelmes valaszt is kapnal.........

2019. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szidják a Volkswagent itt előttem, ámbsr 2007-8 utáni Opelt húzós venni szerintem...

Volt itthon is egy 2013-as Opel (Astra ugyan) elvileg a megbìzhatóbb 1.7 CDTI-vel, hát... :D


Mellette volt egy Passat azzal semmi baj sem volt (1.6 CR) és azóta lett egy ugyanolyan Passat. Soha semmi baj se volt velük, az Opel viszont szerette a szervízt.


Az Insignia elvileg nem egy jó konstrukció, viszonylag gyakori motorhibákkal, elvileg megbízhatatlan dízel , magas fogyasztású benzin motorokkal, bár kétségtelenül gyönyörű autó!

Mondjuk a Passatról is hallani nem egy lerobbanós sztorit, de saját tapasztalatból Vw-t sokkal hamarabb, mint Opelt!

2019. jún. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ujonnan mind a 2

Wolksvagen 2 literes 190 loeros dizelmotorral

Insigniat 170 lovas 2 literes dizellel vagy 1.6 os 200 lovas benzinessel

2019. jún. 17. 07:22
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Inkább az opel, azt legalább le tudod írni.
2019. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Opelem van, igaz nem Insignia, hanem Astra. Tavaly vettem újonnan, előtte is Opelem volt. Szeretem ezt a márkát, bár még így elfogultan is vannak fenntartásaim a PSA felvásárlása óta. Úgy látom, hogy nem igazán jó felé mennek a dolgok márkán belül. Úgy voltam vele, hogy ez lesz a utolsó Opelem. Ez még GM fejlesztés. Bár az új Insignia nekem nagyon tetszik.

Hát nehéz kérdés... használtan egyértelműen a Passat mellett döntenék. A korábbi szériás Insignia nem volt egy főnyeremény. Újonnan lehet mégis bevállalnám az Insigniát. Az Astrámban az 1.6 turbós benzines 200 lovas motor van. Nagyon szeretem, nyomatéka is van, szedi rendesen a pacskert. :) Az Insignia kicsit nehezebb, de az is jól mehet vele.

2019. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2022. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!