Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swifttel hosszabb útra...

Suzuki swifttel hosszabb útra érdemes?

Figyelt kérdés

Nem teljesen kibírhatatlan egy 8-900 km-es túra a régi swifttel?

Szeretnék autót vásárolni és azon gondolkodom, mert olcsó és könnyű fenntartani.

1.3 glx, stb.

Ilyen túrák lennének, hogy

Békéscsaba - Zakopane

Békéscsaba - Bled

Szeged - Zágráb

Szeged - Szófia

Szeged - Szarajevó - Dubrovnik.


A párommal mennénk, Ő jól bírja nem nyafogna.


Félek viszont hogy ilyen hosszú távokon eléggé kártékony és fájdalmas az ülés és megterhelő ezzel az autóval ennyit utazni.


Általánosságban kérek erről véleményeket.



2019. jún. 18. 11:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Igazából a megbízhatóságával nem is lenne gond, csak attól félek hogy az egész hátam szétmegy valami jó bulgár/román pályán... De hát ez ezzel jár, jó ülést meg csak lehet bele venni, az sokat segít.

Köszönöm a válaszokat, mindenkit felfelé pontoztam. Várom a továbbiakat.

2019. jún. 18. 12:13
 12/18 Szaszdave válasza:
100%
Ha még adhatok 1 tanácsot: magyarország után most egy 20 éves nissan almeraval járjuk a környező országokat, az se a kényelméről híres. Velence, Munchen, Bled, Zakopane szintén megvolt, nekem max a 6-7 órás utak vállalhatóak, után már nyűgös vagyok. De az autónál sokkal fontosabb, milyen szálláson, ágyban alszol az út után megint 8 órát(plusz 3-5 estét). Ha választhatok, inkább kényelmetlenebb autó, de jobb ágy.
2019. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2019. jún. 18. 12:55
 14/18 anonim ***** válasza:
64%

Ellehet menni vele semmi probléma nincs vele.

Én jártam sok felé , nekem csak a légkondi hiányzott, az ami nagyon kellett volna.

AZ meg hogy 130 felett visit , az sem igaz .

De ha valaki kirándulni megy az ne legyen autó versenyző.

Megkell állni sűrűbben , pihenni járkálni mert ez nem időre megy , ez kikapcsolódás és kirándulás.

7-800 km-t nem kell egy seggel lenyomni, megkell állni vagy 3-szor és már semmi probléma.

2019. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennekem bar nem suzukim van de itt kicsit sok a wellnessfüggő...


Kicsit fapad az az auto ez igaz, hugomnak ilyenje van de gondolkodás nelkul elvezetnem akar egy napnyi járó földre is:)


Tizenöt éves kisautóval jártam meg Törökországot es Skóciát is, szerintem rendben lesztek ne aggódj ezen ;)

2019. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Rendszeresen járunk vele Horvátországba nyaralni. Sűrűbben kell megállni, de ezen kívül semmi baja, Omis volt a legtávolabb, ahová mentünk, az hozzánk 920km. Nekem 1.3 86 Le változat van, 2003-as, a sebességével sincs probléma, 185 volt eddig a legtöbb, amit mentem vele, 130-al a fogyasztása is 7-8 körül alakul, attól függ, mennyi csomag van. Nem mondom, hogy erre találták ki, de nincs vele probléma. Klímás változat, ami szintén sokat segít.
2019. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy milyen autó csak műszakilag megbízható legyen az élmény a lényeg. Én annak idején tőbb tucatszor megjártam Műnchen Budapest 720km, Trabant 601 kétűteművel nem egyszer egyűltömben csak a kényszer megállasokal, okmány ellenőrzés, toalet, átlag 12 órás út. Vagy Nysa lakóautó Budapest Grúzia Tbiliszi 3040km 6 nap alatt a családal, felejthetetlen élmény volt.Ha kell ha nem pihenőket kell beiktatni! Ha lenne lehetőségem most is megtenném bármikor!
2019. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tűrhető, de zene legyen benne mert anélkül nagyon fejfájás az autópályázás. Kényelmesebb ülést belelehet faragni, akár egy másik swiftnek az *extrásabb* ülését.
2019. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!