Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a jobb választás?...

Melyik lenne a jobb választás? Suzuki Vitara vagy Renault Clio kombi?

Figyelt kérdés
Mind kettőnek vannak előnyei és hátrányai. Akinek valamelyik van kérem írja meg hogy megbízhatóak e és jó választás lenne e. Természetesen szalonból hoznánk el.

2019. jún. 21. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden 2.autó Vitara,szerintem már vér ciki,az összes nyugger ilyet vett hitelre mert jó magas.

Tudom hogy ez nem szempont,megbízhatóságban odaver bármely franciát.

2019. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Barnabas333 ***** válasza:
20%

Ma már új kocsiban nincsenek nagyon rosszak, kivéve a Ladát azt még az autós oldalak is lehúzzák.

Én és a szüleim is Kiát vettünk szalonból, így érdemileg nem akarok hozzá szólni, mondjuk Fater Suzukit akart, de Anyukám győzött a Kiával :-) Én meg Daciát és Skoda fabiát néztem újat mert olcsók, de inkább egy kis plusz pénzzel Kia Ceed kombit vettem, nem bántam meg...

2019. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Egy Suzuki ésszerűbb választás, ha igénytelen autóra van szükség, és ez manapság is így van, nem csak a 10-15 évvel ezelőtti modellekre igaz.

Viszont ez csak egy közlekedő edény lesz, tehát vezetési élmény, vagy dinamikus autózáshoz elegendő erő nem igen van ezekbe, de mindenre elég a szabályos közlekedéshez.


Renault-ra nem mernék sok milliót kidobni, kitudja milyenek, kísérletezzen inkább más velük :)

2019. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy Vitara 1.6-nak nincs párja a maga kategóriájában szerintem...
2019. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó.


Ha szalonautót vesztek, akkor kérjetek tesztvezetést, nálunk az adta meg a döntő lökést új autó vásárlásakor.


A Renaultal kapcsolatban megjegyezném, hogy __szerintem__ a pedáljaik nem az igaziak (a fék túl érzékeny, a gázgörbéje pedig "fura"), de lehet, hogy a Clio-ra ez pont nem igaz vagy neked éppen ez tetszik majd benne.

Emellett, amelyik típusokban az ajtófogantyú és a szellőzőrácsok környéke ilyen puha anyaggal van bevonva*, azoknál általában 3-5 év használat után ez a réteg elkezd lekopni/morzsolódni, mint egy radírgumi, ez egy típushibája ennek a fajta dizájnmegoldásnak. Konkrétan pl. illatosítót nem is szabad rakni a szellőzőrácsokhoz ezeknél a típusoknál, mert néhány hónap alatt elkezdi marni ezt a bevonatot.


* lásd a képen: [link]

2019. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a családban több autó is megfordult már Renault-ból az I. generációs Megane-tól kezdve, jelenleg egy 2018-as Espace van, mellette egy 2007-es Grand Scénic. Mind dízeles volt, a kötelezőkön kívül semmi bajuk nem volt, ennek ellenére én Vitarát vennék, mégpedig azért, mert jobban tetszik külsőre.
2019. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. jún. 23. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!