Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tilosban parkoló autó miatt...

Tilosban parkoló autó miatt összetörtem a telefonom most ki a hibás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma este elmentem görkorizni és igen tudom ,hogy hülye vagyok ,de telefonnal a kezemben. (Régóta korizok, nem szoktam elesni.) Egy parkban görkoriztam ahol van egy parkoló csak ,hogy a járda végénél állt a kocsi ahol a gyalogos leléphet az úttestre... (teszek ki képet ,hogy érthető legyen) Gyorsan mentem a korimmal és nem tudtam megállni csak kikerűlni a füvön így elestem és a telefonom kepernyője betört szerencsére lehet használni, de nincs pénzem kifizetni és valószínűleg erre a jótállás semmit nem ér ...anyum kinyír bár teljesen joggal... Ilyenkor tudok valamit kezdeni a kocsissal marmint az övé a felelősség? (Nem szeretek másokra hárítani,de átgondoltam és ezért visszamentem lefotózni a rendszámot meg a kocsit) Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!!!

2019. jún. 23. 23:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom miről beszélünk... tök mindegy mi miatt estél el. Ha a járdában lett volna egy kátyú akkor kire hárítod a felelősséget???

Simán te voltál a hibás, elestél, kezedben a telefonnal.

Ennyi.

Ezzel az erővel mindenki perelhetne jelentgetne bárkit.

2019. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 D. Brasco ***** válasza:
62%
Beviz Elek nem tudom miert akadtal fenn annyira a 30-as valaszon,anikor szerintem te is tudod,hogy a 10millio önkéntes rendőr országa vagyunk,ahol mindenki köpenyes igazságosztónak képzeli magát és megtorolja a nem létező bűnt is,vagy azt amihez amugy éppen semmi köze,és ezt lehetőleg a legaljasabb leggerinctelenebb módon!
2019. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
49%
Majd megtanulja a kérdező, amikor egyszer nem egy parkoló kocsi lesz az útjában, hanem egy olyan, amiben ember is ül. Szép, új, fekete német prémium márka, amin szépen átbukfencezik, összekarcolva, behorpasztva 2-3 karosszériaelemet. Ott majd lehet próbálkozni a magyarázkodással, meg felelősség áthárítással. A saját telefon kijelzőjén kívül a kocsi fényezési számlája lesz a nagyobb gond...
2019. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Na szerintem most màr kicsit túl lőtettek...oké értettem én voltam a hibás ennyi, megértettem. Nem kell veszélyesnek nevezni egy ilyen dologért meg főleg ne az autóhoz hozzá nem értem... én voltam a hülye és kimertem írni egy kérdést.
2019. jún. 24. 11:47
 35/41 A kérdező kommentje:
Egy görkorival nem igazán lehet nagy kárt csinálni.... Nem hajtottam, a leeljtő út miatt begyorsult a kori ,de azért behorpasztani egy autót àtbukfencezni rajta??? Ennyivel biztos nem megyek sőt nem is lehet egy normális görkorival....
2019. jún. 24. 12:03
 36/41 anonim ***** válasza:
44%

Ha egy babakocsis anyuka állt volna ott?

Egy kisgyerek? Egy rendőr?

2019. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
19%

Nem lehet kárt okozni? Ugye viccelsz. Elég ha csak az övcsatod vagy a cipzár fém alkatrésze kicsit összekaristolja a fényezést. Szerinted elfogadja a tulaj, hogy ez nem is látszik annyira? Vagy ha esés közben belekönyökölsz a szélvédőbe és megreped...

Gondolkozz már kicsit!

2019. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%

Simán okozhatsz 50-100 ezres károkat egy autón egy elem behorpasztásával és ehhez nem kell különösebben gyorsan menni, 10 km/h bőven elég.

Egy idős néninek vagy kisgyereknek is simán okozhatsz 8 napon túl gyógyuló sérüléseket. A múltkor csak egy fotocellás ajtó csukódott rá egy 80 éves nénire, ettől elesett és combnyaktörése lett, meg kellett műteni.

2019. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
26%

semmit nem tudsz kezdeni az autóssal

akik mindenfélét irogatnak ön és közveszélyességről azok hülyék

ugyanakkor a görkorizás kvázi az esésről szól, szóval ne görkorizz mobillal a kezedben, de ezt te is tudod


na mit lett, anyu megvert? :)

2019. jún. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
25%
#36 vagy meteorit csapódna a Földbe? nem volt ott babakocsis anyuka, nem kell mindent túlspilázni
2019. jún. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!