Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az ember nem tud robogót...

Ha az ember nem tud robogót vezetni akkor azt megtudja saját maga tanulni?

Figyelt kérdés
Vagy ahhoz is el kell végezzen egy kúrzust az autó és/vagy motor iskolában ?

#tanulás #autósiskola #robogó #robogó vezetés
2019. júl. 2. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg tudja saját magától tanulni, csak gyakorolnia kell. De ettől még jogosítványa nem lesz, közúton nem közlekedhet majd vele, le kell raknia hozzá egy AM vagy egy B kategóriás jogsit.
2019. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem B-s jogosítványom van. Épp most gondolkozom rajta, hogy vegyek egy robogót. Most épp elektromosakat nézek. Mert 5 km-re lett május óta a munkahelyem városon belül. Erre sajnálom az autómat kínozni. Igaz, még sosem próbáltam robogózni, de nem gondoltam, hogy emiatt külön autós iskolába iratkozzak. Biciklizni is szoktam, nyilván a Kreszt is ismerem. Az első néhány úton nagyon óvatos leszek, mert szokatlan helyzet lesz. De nem gondolom, hogy nagyon bonyolult lenne, szerintem egyedül is bele lehet jönni. Legalábbis most így gondolom. Aztán lehet hogy tévedek. :)
2019. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!