Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinálhatok a lerobbant...

Mit csinálhatok a lerobbant kocsimmal?

Figyelt kérdés

Egy peugeot 206, valószínű hogy hengerfejes, eléggé lelaktam.

Nem akarom javíttatni, már van másik de valamennyi pénzt még ki akarok hozni belőle.

Ahogy néztem a forgalomból kivonáshoz is kell egy papír hogy bontásra leadtam vagy adás vételi, ráadásul a biztosításom sem tudom felmondani amíg forgalomban van.


Ötletek?



#autó #eladás #auto értékesítés
2019. júl. 3. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ideiglenesen kivonatod fél évre pár ezerért és egy ideig le van a gond, se súly(teljesítmény) adó, se kötelező biztosítás semmi díja nem lesz. Az ideiglenes kivonásnak is egyszeri díja van amit meg lehet hosszabbítani mert ha lejár automatikusan vissza áll a régibe és ha pár napon belül nem kötsz biztosítást, meg nem intézkedsz az önkormányzatnál hogy fizetnél vagy újra kivonod ideiglenesen akkor már fizetheted az adót fél évre.

Ha jól tudom mindig megcsinálhatod félévente a hosszabbítást, de ennek járj utána mert ehet változtak a jogszabályok. Én 5 éve csináltam ilyet szóval azóta már más a helyzet.

Aztán fél év alatt csak eltudod dönteni hogy mi legyen. Ha mindenképp le akarod adni bontóba, de pár dolgot eladnál belőle, akkor fél év alatt ami eladható azt kikapod belőle, ami meg marad azt leadod bontóba, és megkapod a papírt amivel leveszed a nevedről, végleg kivonod, de ha rendes a bontó cég akkor ezt is elintézik neked persze több pénzért, de akkor egy helyen mindent letudsz.

2019. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hirdesd meg, lehet, elviszik.
2019. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Törvényesen nem tudod az udvar végében elbontani. Szerencsére azoknak az időknek vége.

A szürke megoldásokat nem írom le. Ki tudod keresni itt és máshol is.

Hirdesd meg, 50-100.000-ért elviszik és letudva a gond.

2019. júl. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!