Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes c270 visszaveszi a...

Viktor.K kérdése:

Mercedes c270 visszaveszi a teljesítményt. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 2002es c270-em. Olyan tüneteket produkál, hogy egyik pillanatrol a masikra vissza veszi a teljesítményt, nem pörög ki csak 2000-res fordulatig, nem is vált vissza teljes gázadásnál. Onnan gondolom, hogy nem elekronikai gondja lehet, hogy egyszer elofordult az, hogy menet közben megjavult. 50es tempónál ráléptem a gázra felpörgött 2000-ig aztán erösen gondolkozva kissé nehézkesen visszakapcsolt és kilőtt, mint, ha mi sem történt volna. Általában csak nagy melegekben produkálja ezt. 20fok alatt nem jellemző ez a probléma. Valaki találkozott már hasonlóval? Általában, ha leállitom ea ujrainitom akkor megszunik a hiba, de akkor sem mindig. Gondolok arra, hogy a vákuum által vezérelt egr okozhat ilyen problémát? vagy a turbo geometriája szorul meg néha? tanácstalan vagyok. Szerintetek? Elöre is köszönöm
2019. júl. 7. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki kell olvastatni. Persze lehet vaktàban alkatrészeket cserélni, de kicsi rá az esély, hogy mondjuk az első három próbàlkozásra megtalálod az okát.
2019. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
A légtömeg mérőtöl kezdve barmi lehet.......ki kell olvasni ahogy mas is irta aztan el lehet indulni valamerre!
2019. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen az lesz, csak gondoltam megkérdezem, hátha találkozott már valaki iLyen problémával.
2019. júl. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!