Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék Új kormanyt a...

Gergely006 kérdése:

Szeretnék Új kormanyt a Peugeot 406-omra Melyiket kellene?

Figyelt kérdés

Milywn fajta kormanyok kompatibilisek az autóval? Vagy van egyáltalán olyan hogy a csavarok máshol vannak az autóban?


Ui.: Bocsánat nincs annyira részletes tudásom,úvy tudom, hogy a futóműtől függ a kormány berendezés/kialakítás is.



2019. júl. 11. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél bele gyári kormányt, amilyen eddig is volt benne. Szerintem ebayen, de talán még jófogáson is találsz.
2019. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval csak is gyári kormany mehetne bele? Vagy akár más is tud? Erre vagyok kiváncsi, de a tanácsod megfogadom köezönöm!
2019. júl. 11. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
A kormánynak egy csavarja van, amivel a kormányoszlopra rögzíti, de ez a kisebb gond. A bordázás a lényeg és a tengelyátmérő a kormányoszlop végén.
2019. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a peugeot esetében mely autókkal felel meg? Megtudom ezt nézni valahogyan?😅
2019. júl. 11. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet vásárolni:

- kormány agyat

- közbetétet

- kormánykereket.

Az első fontos, hogy Peugeot legyen (a már említett rögzítés miatt), viszont a második és a harmadik tetszőleges. Olyan szettet állíthatsz össze -átmérő, távtartó, szín, anyag stb.- amihez csak kedved van.

2019. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2019. júl. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!