Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről hogy éri meg...

Külföldről hogy éri meg behozni egy autót? Saját lábon (ideiglenes rendszámmal) vagy trélerrel?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan, milyen autót, kapcsolatok vannak, stb stb?

Tengernyi kérdés.


De mivel itt kérdezed, ezért neked sehogy. Magyar piacon is ugyanazt kapod, mitn kint, csak tekert órával.


Ha valami exrtém ritka autó kell, akkor meg a márkafanok csoportjában kell keresni olyat, akinek vannak kapcsolatai kint

2019. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem olcsó a P rendszám sem, fontos kérdés a távolság, honnan kéne hozni. Bizonyos km fölött jobban megéri, ha saját lábon jön.
2019. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a p rendszám erősen kérdőjeles.. több országban nem szeretik a rendőrök. jó lenne tudni, honnan akarod behozni.
2019. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem saját lábon.....én is úgy tettem.Ráadásul egy ideiglenes német rendszámmal 2 hétig tudsz jönni-menni az autó papírjait intézni.Csak akkor tudod lábon behozni ha van rajta Tüv magyerul műszaki.
2019. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

P rendszám bérlése nálunk is szabálytalan, nem csak külföldön ugranak rá...

Ahogy előttem írták, németektől export rendszámmal érvényes műszakibal el lehet jönni lábon. De ha valaki ennyire nincs képben annak nem éri meg, egyszerűen a járulékos költségek elviszik a plusz hasznot.


#1

2019. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!