Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El szeretnék kezdeni motorozni...

El szeretnék kezdeni motorozni. Elbírnék egy Harley-val első motorként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok és el szeretnék kezdeni motorozni. Már gyerekkorom óta vonz a motorozás. Sokat jártam át olyan emberekhez, akik motoroznak. Ebből lassan-lassan kinőttem, de a vonzalom ugyan úgy megmaradt. Sajnos a családban senki sem motorozik, és nem is motorozott sohasem. Így szinte semmi kapcsolatom nincs a motorokkal. Eldöntöttem, hogy lerakom a jogsit motorra is. A sportmotorok nem vonzanak annyira. Amit igazán szeretnék az egy Harley-Davidson Softail Breakout. Őszintén szólva félek belevágni ebbe. Tudom, hogy ez teljesen más mint az autózás. Tudom, hogy ez egy életstílus. Szinte semmit nem tudok a motorokról és a motorozásról. Félek attól, hogy nem tudom majd rendesen gondját viselni egy ilyen motornak. Azt sem tudom, hogy jó választás lenne-e első motornak, de ez a nagy álmom. Lennének tapasztalatok, amiket megosztanátok, amit jó lett volna akkor tudni amikor elkezdtetek motorozni?



2019. júl. 15. 23:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Egy sportsterrel simán el lehetne kezdeni ha ragaszkodsz a Harley-hoz már azonnal kezdéshez is.
2019. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nézd, negyvennégy éves vagyok és most értem meg hogy elbírjak egy ekkora motorral. Tavaly vettem egy nálam is tapasztaltabb ismerőstől. A közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem olyan kényes és nem is olyan rugalmas kezelni mint ahogy kinéz a motor. Szóval inkább egy kisebb négyütemű 125-ös mocival kezdj hogy az alapokat jól megtanuld. Én nagyon szeretem ezeket a te korodban, bárhol elfért és elvitt a világból is.
2019. aug. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
*nem kényes, hanem kényelmes..)
2019. aug. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bár eléggé eltérőek, de majd próbálok személyesen is több embert megkérdezni. Tudom hogy fiatal vagyok ehhez a márkához és stílushoz, de ez csábít a legjobban.
2019. szept. 4. 14:56
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem a márkához és stílushoz vagy fiatal, egyszerűen nagyon nehéz a motor és máshogy kanyarodik, máshogy viselkedik, ha kátyúba mész, stb, nem a stílussal van a baj.
2019. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!