Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mások szerint is rondábbak...

Mások szerint is rondábbak kívülről a mai prémium/luxus autók mint a régebbiek?

Figyelt kérdés
Az F01 es BMW olyan szép autó. Kijött az új hetes 2015 ben ha jól tudom és sokkal rondább lett mint az előző, elől is meg hátul is, ráadásul kapott ráncfelvarrást idén és ronda nagy "veséket" is kapott, rondább lett mint a ráncfelvarrás előtti. Kijött a BMW X7 ami szintén gusztustalan "veséket" kapott. Egy régebbi X6 sokkal szebb de az X5 is szebb. Az mai CLS osztálynak is rondábbak a lámpái mint az előző generációsaké. Az új Audiknál is jobban néztek ki szerintem a régiek mondjuk olyan 2013 tájékán.

2019. júl. 16. 20:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez egyénfüggő, lehet, hogy valakinek egyáltalán nem tetszik, de valakinek meg nagyon. Ezért is szoktam mondani, hogy olyat vegyen az ember, ami saját magának tetszik, és ne olyat, amiről a legjobb vélemény van egy fórumon.
2019. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!