Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv A fiam kiszeretne probalni...

Üdv A fiam kiszeretne probalni a vezetest 16 eves lesz es mar van motorra jogsija erre mi lenne a megoldas?

Figyelt kérdés
Na szoval mint egy fiatal apuka megertem a fiam felindulasat en is ilyen voltam fiatalon es akkor meg Hahoton sok rendort ismertunk es neha apammal vezettem kis utcakba viszont most mar nem az a vilag van es az erdekelne hogy hol vagy hogyan tudnank kicsiket vezetni a fiammal?

2019. júl. 17. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
A nagyobb plázáknak nagy parkolói vannak, amik este üresek.
2019. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Legálisan csak magánterületen, vagy rutinpályán lehet. Illegálisan meg bárhol máshol, ha nem zavar a bírság meg a vezetéstől való eltiltás.
2019. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
35%
Rengeteg földút van :) felénk azokon gyakorolnak a vezetni tanulók. Én nár 10 évesen próbálgattam, egyesben, pedig lány vagyok. Dűlőutakon nem jár a rend őre.
2019. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Városon kívül, elhagyatottabb, kisebb utcákban.
2019. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Földút a szántóföld mellett.
2019. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
#5, elég fos gyerekkorod lehetett, téged nem tanított apád vezetni? Amikor a parkolóban vagy a földúton átadja a kormányt akkor mi a fene tud történni? Valaki alig bír elindulni az autóval de majd felgangolgat 2-3-4-5 azt 120al felborítja az autót vagy mi?
2019. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Azért itt 1-2 válaszolót felvilágosítanék, hogy attól függ, hogy hol él a kérdező. Nálunk Délvidéken, a sok migráns miatt a földesutak is teli vannak terepjárós katonákkal és rendőrökkel, szóval könnyű gyakorlatilag bárhol beléjük futni. Én biztos nem kockáztatnék. Kérdező, ha rajta kapnak, bevonhatják a te jogsidat is és kaphatsz egy szép kis bírságot. Ma már nem azok az idők vannak, mint régen és ezt meg kell értetned a fiaddal is. Nemsokára már beleér abba a korba, hogy legálisan tanulhat vezetni.
2019. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

#7 Kedves Válaszoló, #5 vagyok!

Különösebben nem volt rossz gyerekkorom, gépészmérnök nagybátyámmal rengeteg autót megszereltem, de amíg nem volt jogosítványom nem vezettem, pedig az akkori kocsik minden részével tisztában voltam, meg tudtam javítani. Ennyit magamról.

Nem akartam példát írni, da ha már így felhoztad, akkor az ismeretségi körből sajnos akad. Egy nagypapának szép kis erdei háza volt, ahová a gyerekekkel és az unokákkal rendszeresen kijártak hétvégenként. Kilóméteres körzetben senki más nem élt arrafelé. Ebéd utánra be volt ígérve a "nagyfiúnak", hogy nagypapával megint vezethet. Úgy is lett, beültek, nagypapa mindent megint elmagyaráz, figyelt a nagyfiúra, hogy mindent jól csináljon, üresbe rak, gyujtás, önindító, kuplung, hátrament, kiállás a ház elől hátramenetben... Amit viszont nem vettek észre, hogy a 3 éves másik unoka az autó mögé "motorozott", miközben ők a vezetés oktatással voltak elfoglalva. A helyszínen meghalt. Egészen addig senki sem gondolta, hogy bármi baj lehet...

2019. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Itt a lakótelepen a 3 éves gyerek kiharcolja, hogy apja ölébe ülve vezethesse az autót. Körülötte meg 200 gyerek futkozik boldogan. Apa meg büszke magára...gondolom pár sör már benne van.
2019. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Este Tesco parkoló.
2019. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!